Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Яйце Януковича наздогнало Ляшка

Пятница, 17 Октября 2014, 18:22
Дізнавшись про падіння рейтингу лідер «радикалів» почав інсценувати замахи на самого себе?

Фото: x-true.info

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко стверджує, що сьогодні, під час візиту до Івано-Франківська, в нього стріляли. Про це політик написав на своїй сторінці у facebook. По версії Ляшка, замах на нього організував депутат Олександр Шевченко, який балотується в Раду по 83 округу Івано-Франківська від "Блоку Петра Порошенка". При цьому "радикал" назвав Шевченка "кандидатом Коломойського". 

Знаючи характер Олега Ляшка і його схильність до скандалів, неважко здогадатися, що ця заява  – звичайнісінька брехня. Адже, по-перше, якщо б депутата хтось і захотів пристрелити, а тим більше, якщо б цього прагнув Ігор Коломойський, то Ляшко б зараз не писав в соцмережах, а лежав у місцевому морзі. По-друге, слід нагадати, що з Олександром Шевченком у Ляшка нещодавно був конфлікт в кулуарах парламенту. Є відео, на якому чітко видно, як "радикал" провокує опонента і зрештою отримує кілька ударів по обличчю у відповідь. Кожному, хто хоч раз брав участь у бійках, очевидно, що чоловік, який вже дав прочухана супернику, а тим більше публічно і п еред телекамерами, навряд чи прагнутиме його смерті. 

По-третє, Ляшко винаймає одну з найкращих охоронних команд, тому організувати на нього замах не так вже й просто. Справжня ж причина істерії політика значно банальніша - падіння рейтингу. Адже, останні соціологічні опитування чітко показують, що його колись висока популярність (20%) сьогодні скотилась до 9-10%. Відтак, Ляшко міг сам організувати замах, щоб хоч якось зупинити це падіння.