Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Бальчос: Коньков саботує Виконком та здає кримські клуби Росії

Пятница, 15 Августа 2014, 12:32
Екс-президент Професійної футбольної ліги України Мілетій Бальчос вважає, що Анатолій Коньков свідомо здає кримський футбол

"Коньков лише під тиском суспільства і ЗМІ надіслав листа у ФІФА та УЄФА з вимогою розібратися у ситуації з кримськими клубами та РФС після матчів команд в Кубку Росії. З моменту створення нових кримських клубів пройшло кілька місяців. Про "анексію" говорили дуже давно. Команди остаточно прийняли в російський чемпіонат ще наприкінці липня. Він запізнився і свідомо саботував боротьбу за кримський футбол. Коньков мав звернутися до УЄФА і ФІФА відразу після того, як кримські клуби прийняли в російський чемпіонат", - цитує Бальчоса Espreso.tv.

За його словами, зараз Коньков говорить, що його ніхто не попередив про матчі кримських команд в Кубку Росії ,12-го серпня. Але президент РФС Толстих неодноразово говорив, що клуби гратимуть в Росії. Про це також говорили міністр спорту Росії Мутко, а також почесний президент РФС Колосков.

"Коньков - це людина, яка боїться брати на себе відповідальність. Йому здається, що краще мовчати, ніж щось робити. У такі важкі часи потрібно приймати оперативні рішення. Суспільство відразу відреагувало на ситуацію з кримськими клубами, а Коньков грав у мовчанку. Через його страхи наш футбол розвалюється", - вважає Бальчос

За словами екс-президента ПФЛ, Виконком щодо кримського питання зараз збирати не потрібно навіть після того, як кримський "СКЧФ" проведе другий матч в Кубку Росії проти ФК "Сочі", який заплановано на 16 серпня. На останньому Виконкомі вже говорили, що кримські клуби завжди будуть українськими. Але цю позицію свідомо саботував Коньков.

Також президент ФФУ саботуватиме питання позбавлення Росії ЧС-2018.

"Керівник прес-служби ФФУ Терновий казав, що ФФУ не буде ініціювати питання позбавлення Росії ЧС-2018. На Конькова потрібен суспільний тиск. Зараз необхідно готувати колективне звернення до УЄФА і ФІФА щодо позбавлення Росії права на проведення ЧС-2018 через порушення статутів ФІФА та УЄФА. Але Анатолій Коньков не готовий до цього рішення", - зазначив Бальчос.

Андрій Нікіфоренко