Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

D.SCRIPTUM. Домашнє відео Гаді та Je suis PornHub

Пятница, 16 Сентября 2016, 19:15
Експрес-аналіз суспільної реакції на топові теми сьогоднішнього дня

"Деловая столица" продовжує DIARIO SCRIPTUM (від латинських diario - щоденний та scriptum - текст) або скорочено D.Scriptum. Тут ми розповідадимемо про реакцію суспільства на топові теми дня.

Фейкове перемир'я імені Штайнмаєра

Соцмережі бурхливо реагують на повідомлення штабу АТО про 30 обстрілів бойовиками українських позицій за минулу добу. І це при тому, що анонсований Штайнмаєром "режим тиші" мав діяти з нуля годин 15 вересня. Волонтери з передової інформують про масштабні військові навчання на окупованому Донбасі, появу в містах "ЛДНР" регулярних військових підрозділів та масове перекидання російської бойової техніки через неконтрольовані Україною ділянки кордону. Тож, схоже, у окупантів йде підготовка не до миру, а до війни. І визначення "Фейкове перемир'я імені Штайнмаєра" є найбільш політкоректним під час жвавих обговорень в українському інформпросторі.

"Домашнє відео Гаді" про "впертого хлопчика" Шарія

Не встигло суспільство оговтатись від скандального відео спілкування Савченко із Шарієм, яке люб'язно виклав в YouTube цей блогер-українофоб, а вже наша героїня Надія вирішила знову зашкваритись із новою силою. І зробила це не аби де, а на каналі NewsOne Мураєва-Рабиновича. Зокрема, Савченко не погодилась, що Шарій - відвертий українофоб, а просто лагідно назвала його "впертим хлопчиком". Реакція соцмереж була прогнозованою: в'їдливі фотожаби про "Домашнє відео Гаді", "Нарешті ватники знайшли один одного" або "Триває голодування на куриних окорочках" зробили цей день багатьом інтернет-користувачам. Навіть адвокат Савченко Марк Фейгін не стримався, але написав у своєму Twitter цілком серйозний пост: "Надя, как можно общаться с этим украинофобским животным? Это уже слишком..."

Je suis PornHub

Український сегмент Інтернету не перестає зловтішатися від рішення Роскомнагляду позбавити своїх громадян ще одного маленького задоволення, яким був доступ до порталу PornHub. На цей раз особливо дісталося лідерам "ватних" думок - телепропагандистам Кисельову і Соловйову, чеченському джигіту Кадирову, мотоциклісту Залдостанову, зіркам шоу-бізнесу Валерії і Охлобистіну та іншим подібним персонажам. У мережі масово з'явилися фото цих суб'єктів, які тримають таблички з написом "Je suis PornHub". Одним словом, тролінг вийшов на славу.Мощі на орбіті

Ще одна втішна новина прийшла також від "руского міра" - російські церковники вирішили передати космонавтам на МКС частку мощей преподобного Серафима Саровського. Відомий блогер Юрко Космина навіть присвятив цій епохальній події вірш:
Втомились космонавти в вати
Від водки в тюбиках і щєй -
Пора настала скуштувати
Мощєй...

Як 77 років тому "дєди воєвалі"

Українські інтернет-користувачі вже готуються до завтрашньої знакової дати. Адже 77 років тому, 17 вересня 1939 року, СРСР вступив у Другу світову війну на боці гітлерівської Німеччини, ввівши війська на територію Західної Білорусі і Західної України. Тим самим Сталін вдарив Польщі у спину та розпочав реалізовувати пакт Молотова-Ріббентропа. В мережі постять вирізки із тогочасних радянських газет про дружбу з Гітлером на віка та фото зі спільного святкового параду у Бресті нацистсько-радянських загарбників. Часто зустрічається прості заголовки - Як "дєди воєвалі".

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество