Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

D.SCRIPTUM. Трампобан, Медведєвська сплячка Пєскова та Мінсекс

Среда, 12 Октября 2016, 19:10
Експрес-аналіз суспільної реакції на топові теми сьогоднішнього дня

Ексцес перекладачів Олланда

Справжній фурор в українському інформпросторі викликав виступ президента Франції Франсуа Олланда в ПАРЄ, який буцімто заявив, що вважає пріоритетнішим питанням проведення місцевих виборів на Донбасі, а не повернення Києву контролю за українсько-російським кордоном. Тож тема "єврозради" стала пануючою, тим більше що задавали тон facebook-лідери на чолі із Арсеном Аваковим, у якого лише в цій соцмережі понад 374 тисячі фоловерів. У своєму гнівному пості для характеристики Олланда глава МВС особливо не підбирав слів, але допитливі інтернет-користувачі все ж з'ясували, що цю цитату французького президента на засіданні ПАРЄ почув лише кореспондент одного з відомих українських видань, яке, між іншим, люб'язно розмістило і вищезгаданий блог Авакова. Інші інформагенції світу у подібному цитуванні Олланда помічені чомусь не були, ці слова також відсутні як у офіційному тексті його виступу французькою, так і у звіті про подію англійською на офіційному сайті ПАРЄ. "Якийсь ексцес перекладачів Олланда" - таке визначення у соцмережах було чи не найбільш коректним.

Офіційний Трампобан Обами

В українському сегменті Інтернету продовжують слідкувати за перипетіями американських виборів. Цього разу найбільшої уваги заслужила промова з агітаційного туру Барака Обами на підтримку своєї соратниці по Демпартії Гілларі Клінтон, в якій президент США фактично закликав Республіканську партію зняти свою партійну кандидатуру, тобто скандального Дональда Трампа. Звісно, багатьох розсмішили кепкування Обами над одіозним кандидатом-мільярдером, якого, мовляв, після останнього секс-скандалу не взяли б на роботу навіть продавцем у магазин, не кажучи вже про посаду головнокомандувача країни. Втім, наслідки цього, як його назвали у соцмережах, "офіційного Трампобану Обами" для пана Дональда навряд чи будуть смішними.

Медведєвська сплячка Пєскова

Українські інтернет-користувачі не змогли пройти повз конфуз, в який черговий раз вляпався головний рупор Кремля товаріщ Пєсков. Прес-секретар Путіна кілька разів засинав під час спільної прес-конференції свого шефа і президента Туреччини, яка саме підсумовувала путінський візит до Стамбула. Прискіпливі глядачі відео, яке розповсюдило державне російське телебачення, звернули увагу на той факт, що хилити в сон Пєскова почало ще на початку виступу Ердогана. Але і коли виступав Путін, ситуація теж не особливо змінилася. "Кремлівський рупор йде слідами Медвєдєва" та "Пєсков впав у Медведєвську сплячку" - такі заголовки із натяком на повтор відомої поведінки російського прем'єра на марудних засіданнях масово охопили соцмережі.

Мінсекс казахського розливу

Ще одна новина дуже потішила українців у Всесвітньому павутинні. Цього разу вона прийшла не з Росії, але також із пострадянського простору. Отже, з метою збільшення народжуваності в Казахстані, а також зниження рівня злочинності на сексуальному ґрунті Союз мусульман цієї країни та Мусульманський комітет з прав людини в Центральній Азії звернулися до казахського прем'єра з пропозицією створити Міністерство сексу. В соцмережах вже шукають персонал для цього відомства із відповідними фото, розробляють регламент його роботи та прогнозують перші наслідки діяльності Мінсекс казахського розливу. З цього приводу навіть з'явився в Інтернеті відповідний анекдот:
- Де працюєш?
- В Управлінні найманої праці Міністерства Сексу
- Сутенер?!!
- Ти що!?! Заввідділом презервативів!

Майбутня Далай-Лама

Українські користувачі соцмереж також жваво реагують на заяву Далай-лами XIV Тензін Г'яцо про те, що в майбутньому духовним лідером буддистів світу може стати жінка. При цьому чинний Далай-лама навіть послався на традицію лам жіночої статі в Тибеті, яка триває вже кілька сотень років. "Нарешті гендерна рівність дійшла і до буддизму", - реагує блогосфера, в якій наступного головного лідера цієї світової релігії вже називають не інакше як "Майбутня Далай-Лама".

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество