Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Добровольчі анти-сепаратистські загони формуються вже в 6 регіонах

Вторник, 15 Апреля 2014, 17:50
Станом на сьогодні такі формування нараховують приблизно 500 бійців кожний

В східних, південних а також центральних областях вже сформовані спецпідрозділи для боротьби з терористами і незаконними збройними формуваннями. Про це «ДС» повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ. Відповідне розпорядження 13 квітня дав керівник МВС Арсен Аваков, а безпосередні рішення по створенню таких підрозділів приймаються керівництвом обласних управлінь міністерства. Вони й забезпечують бійців з числа добровольців необхідним спорядженням, спецзасобами, а також зброєю.

Станом на сьогодні такі загони вже діють в Луганській («Схід»), Харківській («Слобожанщина» та «Харків»), Дніпропетровській («Дніпро-1»), Одеській («Шторм»), Миколаївській («Святий Миколай») та Полтавській («Каскад») областях. Приблизна чисельність таких загонів складає 500 бійців. Для того, щоб потрапити в його склад, необхідно прийти в регіональний офіс МВС з паспортом, ідентифікаційним кодом, медичною довідкою про стан здоров'я та військовий квиток (тим, хто проходив службу в армії). Вік новобранця, в залежності від області, не повинен виходити за межі 18-35, 18-45 років чи 20-50 років. В деяких випадках, як, наприклад, в Полтавській області, бажаючі повоювати з сепаратистами можуть попередньо надіслати своє резюме на електронну скриньку управління міліції.


Notice: Undefined variable: TitleUrlNow in /var/www/html/dsnews/dsnews_v2/application/dsnews/modules/default/controllers/PublicationController.php on line 176