Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Євген Дикий: Чиє завтра свято?

Четверг, 13 Октября 2016, 14:40
Це - не "день хохляцького мущінкі", це - День Захисника України. Не більше та не менше

Фото: facebook.com/evgen.dykyj

Аеророзвідниця Маша Берлінська звернула увагу на такий собі момєнтік, що я був ледь не впустив: з завтрашнього свята захисників України вже виявляються старанно роблять "новає 23-є фєвраля", "день мужика" тощо, з усім гендерно-совковим лайном, притаманним колишньому "дню савєцкой арміі і нікагда нє ваєвавших мущінок".
Ясне діло, що жодний з тих, хто був "там", тобто жодний з НАС, ніколи на таке лайно не поведеться - ми всі чудово памятаємо, скільки в лавах "добробатів" було дівчат, як вони воювали абсолютно на рівних з хлопцями, як потім дехто з них попри всю шовіністичну армійську бюрократію пробивався на контракт у ЗСУ та добивався нормальних бойових спеціальностей замість пропонованих по старих совкових уставах "связісток - машиністок".

І так само памятаємо, один зі скількох потенційно боєздатних "носіїв Y-хромосоми, штанів та довіску у шатнах" реально перейшов із категорії "мужик за паспортом" в категорію "захисник Бітиьківщини", а скільки лишилось по домівках "бо вони тут потрібніші для країни", "бо це не їхня війна", "бо хай там Порошенко перший піде" тощо...
Тому для НАС все просто - це наше свято, наше абсолютно поза віком, статтю та гендером - свято всіх тих, хто реально захищав та продовжує захищати країну, хто зі зброєю в руках, хто лікуючи, годуючи та одягаючи тих хто зі зброєю - свято всіх напряму причетних до цієї війни. Та ще в більшій мірі свято тих, хто ще до цієї війни, у значно важчих за наші умовах боронив нашу країну від окупантів - знову ж таки, поза гендером, всіх тих хто ризикував іти в повстанські ліси, в бандерівське підпілля, піднімав повстання в ГУЛАГу... Свято памяті всіх, хто не дожив до оголошення цього дня офіційним святом, бо поклав голову у боротьбі за країну.
Але ж НАС абсолютна меншість порівняно з "диванним соціумом", який "хаває" всьо, що ллється йому в голову з "ящика". І єдиний шанс до цього соціуму достукатись - це щоденно вживу та через соцмережі (єдину нашу альтернативу не-нашим мас-медіа) пояснувати, пояснувати, пояснювати...

От і про завтрашній день - про те, ЧИЙ він, про кого, і для кого, - давайте чітко розяснювати на кожному кроці! Це - не "день хохляцького мущінкі", це - День Захисника України. Не більше та не менше.

Вітання "з наступаючим" - всім тим НАШИМ, хто заслужив завтрашнє свято! а всім решті - від нас халявний вихідний, "тоже хлєб", як кажуть.

Джерело: facebook.com

Больше интересного из Сети читайте на сайте dsnews.ua