• USD 39
  • EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроекты

Книга недели: какие привычки сильные люди искоренили

В своей книге "13 звичок, яких позбулися сильні духом люди", известная американская психотерапевт Эми Морин основное внимание уделяет концепции умственной силы, тому, как психически сильные люди избегают негативного поведения: жалости к себе, зависти к успехам других и сожаления о прошлом
Реклама на dsnews.ua

Комбинируя остроумные истории с последними психологическими исследованиями, она предлагает стратегии, позволяющие избежать разрушительных мыслей, эмоций и характерного для большинства поведения.

Как и физическая сила, ум требует здоровых привычек, физических упражнений и тяжелой работы. Морин учит, как поменять мировоззрение на более оптимистичное, и подготавливает к эмоциональным встряскам, чтобы справляться с неизбежными жизненными трудностями и неудачами.

В книге автор объясняет: умственная сила не в том, чтобы действовать жестко, а в том, чтобы чувствовать себя способным преодолевать жизненные проблемы.

Цитата: "Погані звички - немов ті ваги, що стримують вас кожного дня. Вони гальмують рухи, виснажують сили та, врешті-решт, залишають носія розчарованим. Попри таланти та наполегливу працю, вам доведеться докласти зусиль ще й на подолання опору певних думок, вчинків та емоцій на шляху до повного потенціалу.

Уявіть людину, яка ходить до спортзалу щодня. Вона займається дві години. Вона сумлінно веде щоденник тренувань, щоб відстежувати свої успіхи. Але після піврічного курсу немає жодного результату. Вона розчарована, бо м'язів не побільшало, а вага залишилася на тому самому рівні. Вона усім розказує, що немає сенсу ходити у спортзал, бо вона не почувається та не виглядає краще. Однак вона не пропускала жодного тренування. Те, що залишається поза увагою спортсмена, - це звичка пригощатися на зворотному шляху. Після цілої низки вправ людина зголодніла та каже собі: "Я добре попрацювала. Я заслуговую на винагороду!" Тож щодня на шляху додому вона з'їдає дюжину пончиків".

Партнер рубрики книжный онлайн-супермаркет Yakaboo.ua

    Реклама на dsnews.ua