Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Люди Порошенка вирішили підтримати Ані Лорак

Четверг, 10 Июля 2014, 13:20
Ані Лорак виступатиме в палаці Україна. Виникає запитання: чи міг директор палацу прийняти це рішення без дозволу свого патрона - керівника ДУСі?

По всьому Києву висять плакати, які рекламують концерт Лорак в палаці Україна всередині жовтня. З однієї сторони, на це можна було б не звертати уваги, але після того, як Лорак, де-факто, перетворилася на символ проросійського конформізму, її виступ в головному палаці держави - це як мінімум плювок в сторону всієї патріотично настроєної частини суспільства.

Можна багато говорити про те, що кращим плювком в сторону Лорак буде пустий зал, але можна не сумніватися - зал буде заповнений. Лорак і її чоловік-спонсор викуплять всі білети і заповнять Україну (робить же ж такий трюк Поплавський, чого ж і тут так не зробити). Тому, той хто говорить, що найкраще на це просто не звертати увагу і ігнорувати і Лорак і її концерт, як мінімум лукавить. Повний зал на концерті Лорак - це перший сюжет у випуску Кисельова. Це демонстрація того, що є брехлива пропаганда хунти і є простий українець, який не вважає, що війну проти України розв'язала Росія.

Власне є ще одне важливе запитання: а хто ж дозволив проводити концерт в палаці Україна. Формально палац знаходиться в підпорядкування ДУСі. Тобто існує два варіанти. Перший - директор прийняв це рішення самостійно і його треба терміново звільнити. Другий - директор порадився з керівником ДУСі і той дав добро. Тоді треба звільнити і керівника ДУСі і директора палацу. Але, судячи з у сього, всі залишаться на своїх місцях. І найгірше те, що Лорак проведе концерт, її закидають яйцями, а Кисельов зробить десятихвилинний фільм про весь цей театр абсурду.