Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Сергій Шахов закликає київську владу перейменувати Повітрофлотський проспект в проспект Пам’яті жертв рейсу МН17

Четверг, 13 Августа 2015, 11:44
На проспекті знаходиться посольство Російської Федерації – країни-агресора винної в авіакатастрофі малайзійського Боінга 777 на Донбасі

Лідер ВГО "Народна довіра", волонтер Сергій Шахов пропонує перейменувати Повітрофлотський проспект у Києві в проспект Пам"яті жертв рейсу МН17. Саме там, за словами громадського діяча, розташовано посольство Російської Федерації – країни-агресора винної в авіакатастрофі малайзійського Боінга 777 на Донбасі.

"Проспект Повітрофлотський принаймні тимчасово мають перейменувати, доки Росія не припинить агресію у відношенні України. Уявіть, вся кореспонденція, всі офіційні зустрічі посольства будуть проходити на проспекті, назва якого стане постійним нагадуванням росіянам їхнього фашизму. Закликаю столичну владу вже найближчим часом ухвалити таке рішення", - аргументує Сергій Шахов.

Також Сергій Шахов зазначив, що земля на якій розташовано посольство є власністю Росії, але проспект і земля за його воротами – це українська територія. Тому, на думку волонтера, таке рішення буде цілком легітимним, відповідно до діючого законодавства України.

Нагадаємо, днями Сергій Шахов виступив з ініціативою встановити під посольством РФ у Києві пам"ятник загиблим збитого над Донбасом Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines. Лідер ВГО "Народна довіра" оголосив конкурс на проектування пам"ятника, в якому українські архітектори спільно з громадськістю зможуть передати весь біль і скорботу тієї трагедії.