Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Про перейменування Симферополя в Ак-Мечеть

Четверг, 12 Мая 2016, 11:37
Я уявляю собі скільки сьогодні буде криків в російських ЗМІ про перейменування кримських назв. Хочеться сказати всім їм: «Ідіть на х...»

Фото: facebook.com/vadym.denysenko

Для всіх тих, хто сьогодні триндітиме про це в Україні і кричатиме про те, що це не потрібно і не має нічого спільного з поверненням Криму, хочеться також сказати: "Ідіть на х..."

Для всіх адекватних людей я розповім історію про село Наташино, що знаходиться неподалік Донузлаву. Коли перейменовували населені пункти Криму, рознарядка прийшла і в майбутнє "Наташино". Голова сільради, не довго думаючи, запропонував назвати село іменем своєї коханки (так говорить місцеве легенда). Аргументував цю назву він якимись історіями про якусь неіснуючу колишню місцеву героїню, яка піднімала червоне повстання(!) проти білогвардійців.

В тому масовому дурдомі ця історія пройшла і в пакеті було прийняте рішення про Наташино. За кілька місяців хтось написав кляузу на голову сільради і того забрало НКВС, а потім чи то розстріляли, чи то посадили на 25 років. Коханку теж кудись запроторили.
А щодо назви, то її вже вирішили не міняти - бо справа могла б коштувати, як мінімум посад для десятків людей.

Я впевнений, якби зараз Крим був в Україні і ми надумали б перейменовувати це село, місцеві жителі категорично виступили б проти цього. А якби хтось влив трохи грошей - війна за заборону перейменування Наташино була б вселенською. Це до питання про те, як зараз регіонали спільно із рядом депутатів від БПП починають кричати про те, що треба всі ці питання віддавати на референдуми.
Як тільки ми дамо містові нормальну назву, рівно за три місяці всі звикнуть і ніяких питань ні в кого не буде.

Джерело: facebook.com

Больше интересного из Сети читайте на сайте dsnews.ua