Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Все, що треба знати про блокаду Донбасу

Понедельник, 30 Января 2017, 18:46
Блокада Донбасу почалася під час сильних морозів та у розпал опалювального сезону, за який Україна споживає 9 млн тон антрацитного вугілля з окупованих територій, тому на даний момент вона шкодить українцям

Про це заявив народний депутат України від БПП Вадим Денисенко у Facebook, інформує "ДС".

"Про блокаду Донбасу. Україна споживає 9 млн тон антрацитного вугілля (все вугілля виробляється на тимчасово окупованих територіях)", - написав нардеп.

За його даними, всі українські порти можуть перевантажувати 300-400 тисяч тон вугілля в місяць, тобто приблизно 4 млн тон в рік (це якщо у нас є свій флот і порти максимально посувають інші товари).

"Ціна вугілля з ПАР зараз приблизно на 23 долари дорожча за вугілля з окупованих територій. Невже потрібно бути великим математиком чи економістом, щоб зрозуміти - зараз блокада Донбасу вигідна тільки росіянам? Якби блокада почалася після опалювального сезону, я б міг говорити, що люди змушують владу шукати якісь шляхи вирішення. Зараз же, коли на наступні дні морози тільки міцнішають, блокада - це зло. Перш за все по відношенню до нас, українців", - резюмує Денисенко.

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество