Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Валентин Торба: Кличко має прибрати пам'ятник Щорсу

Пятница, 1 Июля 2016, 11:55
Навчіться вимагати від влади організованих дій за ці два роки і не робіть зайві флешмоби

Фото: ukrstream.tv

Всім нашим славним патріотам поясню щодо Щорса. Так сталося, що саме його пам'ятник - це дійсно витвір мистецтва. Це краще ніж штампований багато тисяч раз Ленін, наприклад. Тут взагалі-то мала б втрутитись влада і організовано зняти цей пам"ятник, не руйнуючи його (це вам не на лісапєдах перед камерами по Володимирській гасати). Тим більше, що існує закон про декомунізацію!

Для цього варто було б подумати про відповідне місце перенесення, а точніше зберігання. Весь цей ажіотаж - долой Щорса! - зрозумілий як день. Але тільки кілька сот метрів нижче нього два роки тому стояв Ленін і про нього вже не пам"ятають. А ленінський постамент чомусь навіть не прибирають. На це вже волі не вистачило... Революційного запалу.

Проте чомусь народ пам"ятає про те як його зносили (це і є елемент вистави!). Тобто Ленін дуже знадобився для театралізованих вистав. Особливо тоді! І ці вистави, повірте, зіграли свою криваву роль! Навчіться вимагати від влади організованих дій за ці два роки і не робіть зайві флешмоби.

Кличко має прибрати цей пам"ятник. Не зруйнувати. Прибрати.
І не забувайте про постамент! В Сватовому, наприклад, все прибрали під корінь... Хіба не зрозуміло?

Джерело: facebook.com

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество