Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Знесений пам'ятник Джобсу як дзеркало російської моралі

Понедельник, 3 Ноября 2014, 21:01
У Санкт-Петербурзі демонтували пам'ятник Стиву Джобсу за те, що його наступник виявився гомосексуалістом

Фото: ukrainianiphone.com

Недарма кажуть, що російська дійсність стає все більше схожа на анекдот. Пам'ятаєте анекдот: ""Муму" написав Тургенєв, а пам'ятник - Чехову"? Так от, у Санкт-Петербурзі демонтували пам'ятник Стиву Джобсу. За те, що його наступник - нинішній голова фірми Apple Тім Кук - виявився гомосексуалістом.

У відповідь на зізнання Кука Росія просто вибухнула праведним гнівом. Айфонам пригадали, що вони, за повідомленням Сонудена, передавали шпигунську інформацію АБН США. Була висловлена підозра, що Apple - це взагалі проект АБН, який мав на меті втертися в довіру до щиросердих росіян, а потім узяти - і розбестити їх. Адже якщо в них СЕО - гомосексуаліст, то це "політика кампанії"! Щоправда, про масові викидання айфонів з айпадами поки що не повідомляють. Обурення обуренням, а модний гаджет є модним гаджетом. А от пам'ятник вирішили знести. І тим самим, треба думати, помститися "піндосам" за масово знесених в Україні Леніних. Ви ж не маєте сумніву, що вождів світового пролетаріату валила довга рука Держдепу?

Пам'ятник встановлений минулого року на території технопарку Науково-дослідного університету інформаційних технологій, механіки і оптики, мав вигляд двохметрового iPhone4 з сенсорним екраном, на якому можна було знайти інформацію про Стіва Джобса і подивитися відеосюжети з його виступами. Пам'ятник, звісно, був даниною не стільки суто технологічним досягненням колишнього лідера Apple, скільки столичним модам на дорогі іміджеві гаджети, а також визнанням неабиякого досягнення Джоббса у створенні новітнього техноміфу.

Абсурдність ситуації очевидна, адже ані айфон сам по собі не є пропагандою гомосексуалізму, ані Стів Джобс не був гомосексуалістом, ані неповнолітніх, сподіваюся, немає серед співробітників технопарку, в якому стояв пам'ятник

Але геї все зіпсували. Пам'ятник довелося знести - "на виконання закону про заборону гомосексуалізму серед неповнолітніх". А керівництву Західно-європейського фінансового союзу, яке фінансувало пам'ятник - багатослівно виправдовуватися в тому сенсі, що "помилилися", "були введені в оману", думали, що увічнюють "геніального програміста", а вийшло, що увічнили підступний план штатівських спецслужб і порочну гомосексуальну "політику компанії". Абсурдність ситуації очевидна, адже ані айфон сам по собі не є пропагандою гомосексуалізму, ані Стів Джобс не був гомосексуалістом, ані неповнолітніх, сподіваюся, немає серед співробітників технопарку, в якому стояв пам'ятник.

Та дарма. Росія воює з Заходом. Війна, як багато що в Росії, ведеться у суто символічному полі. Це доволі вигідно. Адже зруйнувати пам'ятник - це не викинути на смітник дорогий іміджевий гаджет. Навіть одіозний борець за чистоту російської моралі Мілонов на запитання, чи він вже позбувся свого айфону, відповів, що йому айфон не заважає - адже для нього це "телефон, а не фетиш".

А що лишається справжнім патріотам і борцям за чистоту моралі? Розраховувати на "дух російської науки, який очищує від скверни гомосексуалізму". Щоправда, він є і залишиться "міфом для внутрішнього споживання". В якості втіхи для більшості росіян, які ніколи не могли і не зможуть дозволити собі айфонів.