Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кваснєвський хоче консультувати Порошенка

Воскресенье, 16 Ноября 2014, 12:00
Колишній президент Польщі готовий увійти до спеціальної міжнародної групи експертів для проведення реформ в України, якщо Київ ініціює її створення

Якби влада України захотіла створити міжнародну консультативну групу, то колишній президент Польщі Олександр Квасневський не відмовився б від співпраці. Про це політик сказав журналістам, повідомляє "ДС" з посиланням на Rzeczpospolita.

"Якщо українська влада захотіла б сильну міжнародну консультативну групу, я б не відмовився від її підтримки, і я думаю, що буде багато видних європейських політиків, які готові в цей момент допомогти Україні", - сказав Квасневський.

Він визнав, що немає ніяких сумнівів в тому, що президент Росії Володимир Путін проводить свою агресивну концепцію, що передбачає прийняття Україною російської сфери впливу і використовує для цього військові, економічні засоби та пропаганду.
"Але для вирішення проблеми потрібен діалог з Росією, з її президентом" – зазначив польський політик.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що на посаду віце-прем'єра з питань європейської інтеграції запропонує одного з європейських лідерів. Одним з претендентів на цей пост називали Олександра Кваснєвського.