Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олександр Черненко: Міхо просто передав виборцям особистий привіт

Понедельник, 3 Октября 2016, 11:20
Заява Саакашвілі щодо швидкого повернення в Грузію - не більше як елемент піар-кампанії його політичної сили за кілька днів до виборів

Фото: УНiАН

Дійсно "Єдиний національний рух" зараз практично зрівнявся з правлячою "Грузинською мрією" Іванішвілі, але долю виборів вирішить майже чверть виборців, що досі не визначилися. Саме на них і був спрямований посил Міхо.

Проблема "Єдиного національного руху" - відсутність харизматичного лідера. Саме для того, щоб нагадати про Саакашвілі і пішла на вибори його дружина Сандра. А зараз Міхо просто передав виборцям особистий привіт.

Знову ж таки: остаточна палітра нового грузинського парламенту стане зрозумілою лише після 22 жовтня, коли відбудеться другий тур голосування в мажоритарних округах, на яких обирається трохи менше половини депутатського складу. Тому до цієї дати так залишиться загадкою: хто ж формуватиме наступний грузинський уряд.І наввть, якщо партія Саакашвілі візьме реванш, то це ще не означатиме швидкого повернення свого лідера.

Саакашвілі - громадянин України і повернути йому грузинське громадянство зможе лише грузинській президент. Яким, принаймні до 2018 року,є Маргвелашвілі Георгій. Тому як симпатикам, так і недоброзичливцям Саакашвілі в Україні варто заспокоїтись.

Найближчим часом одеського губернатора варто шукати або в наметі на трасі Одеса-Рені або в студіях українських телеканалів. А я тим часом, по закінченню пленарного тижня, відскочу до Сакартвело. Це вже вчетверте спостерігатиму за виборами в Грузії. Більше було лише в Україні.

Джерело: facebook.com

 

Больше новостей о событиях за рубежом читайте в рубрике Мир