Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Німеччина, Великобританія та Франція дали Путіну два дні на роздуми

Воскресенье, 20 Июля 2014, 15:13
Росія має змусити бойовиків ДНР забезпечити "повний доступ" до місця катастрофи літака рейсу MH17

Про це йдеться у спільній заяві лідерів Німеччини, Великої Британії та Франції за підсумками телефонного спілкування, повідомляє Українська правда.

"Якщо Росія негайно не вдасться до необхідних заходів, Європейський союз визначить наслідки таких дій на Раді міністрів закордонних справ, що відбудеться у вівторок", – ідеться в заяві.

Разом з тим, сьогодні в ОБСЄ підтвердили зникнення частини Боїнга-777 "Малазійських авіаліній" з місця його катастрофи у Донецькій області. Про це у ході брифінгу повідомив речник ОБСЄ Майкл Боцюрків телефоном з місця авіакатастрофи.

"Ми бачимо місце, де впав літак. Тут тіл не бачимо. Також не бачимо частини літака. Ми спостерігаємо цей район і документуємо це", - зазначив він. Він додав, що бойовики виділили для місії ОБСЄ "певний периметр", де вони можуть пересуватися. Однак повністю до місця трагедії їх не допускають.

Також за словами Боцюрківа представники місії бачили на найближчій залізничній станції до місця трагедії (м.Торез) - три рефрижератори, в яких нібито зберігається частина тіл загиблих, однак точну кількість тіл у них порахувати неможливо через відсутність доступу до рефрижераторів, зазначив Боцюрків.

"Добре озброєні представники "ДНР" наддали нам "безпечний квардрат", журналістів та інших тримають на відстані, водії не виходять з машин", - повідомив речник місії ОБСЄ.

"Важко підійти і подивитися, що з тілами", - додав він.