Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олег Поліщук: Трамп потрапив в просак

Вторник, 2 Августа 2016, 13:03
Демократка випереджає республіканця на 9 процентних пунктів

Фото: facebook.com

Поки кандидат-республіканець дивував світ своїми "знаннями" в геополітиці, тим самим піднімаючи самооцінку Путіну, рейтинг Трампа став загрозливо валитися. Довелося терміново діставати з сімейного архіву пару-тройку фото дружини Меланії в стилі ню та лякати американців Третьою світовою. Наскільки Манафорту вдалося збити щодо свого клієнта негативний тренд, покажуть соціологічні заміри вже у найближчий вікенд.

А ось що маємо зараз. Згідно даним останнього загальнонаціонального опитування, проведеного телеканалом CNN спільно з ORC International з 29 по 31 липня 2016 року, за Гілларі Клінтон на президентських виборах готові віддати голоси 52% опитаних американців, а за Дональда Трампа - 43% респондентів. Таким чином, демократка випереджає республіканця на 9 процентних пунктів.

Показово, що в аналогічному соцдослідженні, проведеному CNN і ORC International у позаминулий вікенд, за популярністю лідирував Трамп. На його підтримку висловлювалися 48% опитаних, а за Клінтон були готові проголосувати 45% респондентів.
Варто нагадати, що вперше про намір розглянути визнання окупованого Криму частиною Росії і зняття санкцій по відношенню до Кремля Трамп заявив на широкомасштабній прес-конференції 27 липня. А далі робив це, як в старому армійському анекдоті, все "рєжчє і рєжчє", таким чином частіше потрапляючи в просак.

Джерело: facebook.com

Больше новостей о событиях за рубежом читайте в рубрике Мир