Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Путін встановить фіксовані ціни на продукти, як в СРСР?

Суббота, 9 Августа 2014, 15:00
Уряд Росії веде переговори з аграріями щоб забогіти росту цін на їх товари після введення заборони на ввезення імпортних продуктів

Росія намагається запобігти зростанню цін на продукти харчування після запровадження заборони на їх імпорт з країн Заходу, повідомляє "Німецька хвиля". Інформаційне агентство Reuters повідомило у суботу, 9 серпня, з посиланням на міністра аграрної промисловості РФ Миколу Федорова про те, що його відомство провело переговори з представниками аграрної галузі з цього приводу.

За інформацією міністра, в п'ятницю на нараді в міністерстві агропрому було обговорено можливість підписання з виробниками та переробниками угоди (меморандуму) про "збудовану цінову політику, яка б запобігала спекулятивному зростанню цін на сільськогосподарську сировину та продукцію".

Окрім того, сайт Мінагропрому РФ повідомляє, що міністр доручив розробити комплекс заходів із "прискореного імпортозаміщення". "Це необхідно для оперативного моніторингу цін та балансів на сільськогосподарському та продовольчому ринках", - підкреслив керівник аграрного відомства.

Наступного тижня, як очікується у Євросоюзі має відбутися нарада з приводу можливих наслідків запровадженої Росією річної заборони на постачання сільськогосподарських продуктів з Європи. Зокрема, мова піде про можливі компенсації європейським фермерам.