Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Больше новостей о финансах, бизнесе и промышленности читайте в рубрике Экономика

 

Онлайн-конференція "ДС": Чому "слуги народу" почали війну з малим бізнесом? (ВІДЕО)

Наша гостя: Ліна Клебанова, представниця ГО "Комітет підприємців України"

Традиційно в Україні під час будь-якої передвиборчої кампанії політики обіцяють здолати корупцію, створити сприятливі умови для підприємництва та забезпечити верховенство закону. Бо ж ні для кого не секрет, що вимагають хабарі чиновники, організовують контрабанду митники, а ламають право суди і правоохоронці, тож саме їх і треба реформувати, аби забезпечити в країні справедливість, а значить домогтись ефективності і розвитку.

Натомість щойно переможці перегонів опиняються на Банковій та Грушевського, як замість реформування правоохоронної і судової системи з'являються ідеї реформувати бізнес. Почавши, звісно, з малого та середнього. Такі творчі ідеї були у Віктора Януковича, не чужі вони були й Петрові Порошенку. Тепер же виявилося, що й команда президента Володимира Зеленського теж не проти реалізувати ідеї ліквідації спрощеної системи підприємництва та тотальної фіскалізації - від цього, мовляв, і настане в Україні справжнє економічне зростання.

Про те, що саме не влаштовує підприємців в ініціативах влади, і чи варто очікувати на потужне економічне зростання після таких пропозицій "зеленої" команди, ми поговоримо з Ліною Клебановою, представницею ГО "Комітет підприємців України", співпродюсером фільму "Зима у вогні" про події Революції Гідності.