• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроекты

Льовочкін "купив" ще й Тігіпка

Колишній глава Адміністрації Віктора Януковича в наступному парламенті матиме більше депутатів, аніж Порошенко
Фото: pravda.com.ua
Фото: pravda.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Оприлюднення виборчого списку партії Сергія Тігіпка остаточно закрило питання про головного спонсора цього проекту. Ними будуть Сергій Льовочкін та його близький соратник, екс-віце-прем'єр в уряді Миколи Азарова – Валерій Хорошковський. Сам колишній чиновник отримав другий номер у списку "силовиків", що є основним доказом співпраці партії з Льовочкіним. Цей же аргумент свідчить про те, що переговори Тігіпка з Ігорем Коломойським про можливу співпрацю провалились. Додатковим цьому підтвердженням є відсутність в передвиборчій команді СУ Олександра Вілкула, який і мав представляти в цій партії інтереси Коломойського.

Станом на сьогодні Сергій Льовочкін має в своєму активі вже чотири партії, у яких є шанс пройти в Раду за підсумками майбутніх виборів

Нагадаємо, що на минулому тижні джерела "ДС" у штабі Сильної України повідомили про переговори, які вів Сергій Тігіпко з Ігорем Коломойським про підтримку проекту на виборах. Попередньо була досягнута домовленість про те, що глава Дніпропетровської ОДА бере на себе частину витрат "силовиків" а натомість отримує кілька місць в прохідній частині їх виборчого списку. Одне з них мало дістатися Олександру Вілкулу. Однак на минулих вихідних у цю гру втрутився Сергій Льовочкін, який, вочевидь, зробив Тігіпку привабливу фінансову пропозицію. Саме тому на другому місці у списку раптом опинився Валерій Хорошковський – давній соратник екс-глави Адміністрації Януковича.

Відтак, станом на сьогодні Сергій Льовочкін має в своєму активі вже чотири партії, у яких є шанс пройти в Раду за підсумками майбутніх виборів. Окрім "Сильної України" (робить ставку на опозиційний електорат сходу, якому до душі образ "сильної руки" і політичного гламуру водночас) це "Радикальна партія Олега Ляшка" (приманює до себе виборців, готових вірити популістським обіцянкам, селян та прихильників "жорсткої риторики"), "Опозиційний блок" (є фактичним правонаступником Партії регіонів з чітким проросійським настроєм) та "Громадянська позиція" (одна з "партій війни" на цих виборах, яка повинна відволікати виборців від "Народного фронту" та "Батьківщини").

Пана Льовочкіна, звісно, можна навіть похвалити за ефективне розкладання яєць у різні корзини (до речі, до його сфери впливу часто-густо відносять й "ударівців", які складають вагому частину списку президентського блоку). Проте тут варто задатися іншим запитанням: чи зможе новий парламент бути ефективним, якщо у новій Верховній Раді з "яєць" Льовочкіна вилупляться "курчата"?                                                                                            Фото: vikka.ua

Чому Льовочкін сьогодні є тіньовим кукловодом №1 в українській політиці та яка битва з Ігорем Коломойським його очікує, читай в статті "Третій Майдан почнеться з війни олігархів в парламенті".

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua