• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроекты

Чому терористи не слухають Путіна

Представник ДНР Бородай завірив, що терористи готові до миру. Але вчора вбито 9 солдатів. Сьогодні, розстріляно, як мінімум двох мирних жителів
Реклама на dsnews.ua

Можна писати великі тексти про те, що путін щось там не контролює. Що бородаї і гіркини теж не впливають на своїх людей. Можна до безкінечності слухати плачі болотових, що люди від них розбігаються.

Насправді - ніхто від путіна не дав команду не стріляти. Більше того, виглядає так, що є команда не забувати пострілювати, щоб ніхто не розслаблявся і, щоб ніхто не запідозрив, що росіяни впливають на терористів.

Що далі? Порошенко продавить через парламент закон про амністію для сепаратистів. Росіяни зможуть умовити ЄС ввести роз"єднувальні війська і по суті, спробують перетворити Донбас на Косово. При чому, це Косово будуть утримувати не росіяни, а Україна. Не слід забувати, що паралельно ФСБешники почнуть активну підбурювати населення по всіх регіонах проти війни. Люди будуть перекривати траси, проводити мітинги і робити владу в столиці максимально слабкою. Це і є план Путіна на найближчий час. Правда, не треба забувати, що надалі РФ спробує розширяти наше донбаське Косово за рахунок створення спалахів тероризму в сусідніх областях. Путін вважає, що ЄС має стомитися від України значно раніше, ніж зрозуміє, що треба вводити третій рівень санкцій.

    Реклама на dsnews.ua