Створити кав'ярню вдома: 10 причин придбати кавоварку
Як би нам того не хотілося, але пандемія коронавірусу вносить свої корективи в наше повсякденне життя і «кава з собою» з улюбленої кав'ярні вже не завжди доступна. Але можна створити кав'ярню вдома. Для цього достатньо лише вибрати правильну каву та кавоварку.

Компанія Turcoffee Club розповідає про переваги унікальної кавоварки Arzum OKKA, яка дає можливість споживати приготовану по-турецьки екокаву і вдома, і в офісі.

Чому українці вважають за краще пити каву вдома

Кава міцно увійшла в наше життя, ми вже не уявляємо свого ранку без чашки цього ароматного напою, що підбадьорює і піднімає настрій. Він супроводжує нас скрізь – вдома, на вулиці, в офісі. Щодня у світі споживається 1,6 млрд чашок кави, 2 млн чашок – кожні 5 хвилин. Щороку на планеті випивається 400 млрд чашок цього напою.
За даними досліджень, проведених у 2021 році компанією «Кантар Україна», 77% українців віком 16-55 років, вважають за краще вранці пити саме каву. У середньому виходить до 15 чашок в тиждень на кожного. Раніше майже половина цих чашок була випита поза домом. Але через пандемію коронавірусу ситуація змінилася. І, згідно з останніми дослідженнями, домашнє споживання цього ароматного напою у світі зросло на 20%, тоді як споживання поза стінами будинку знизилося.
За останні два роки у світі через пандемію закрилися або призупинили роботу від 30% до 95% усіх роздрібних продавців кави. В Україні ж кількість кафе, ресторанів та мікроточок, які продають каву, скоротилася на 30%-40%. А ось техніка для приготування кави в домашніх умовах почала користуватися підвищеним попитом, її продажі зросли приблизно на 5%. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи потрібна вам кавоварка вдома, подумайте про те, наскільки ваш ранок може стати простішим і приємнішим поряд з розумною машиною, що готує ароматний напій.
П'ять причин придбати кавоварку для дому
1. Натуральна кава корисна
Науково доведено, що натуральна кава покращує настрій, а також на 40% знижує ймовірність клінічної депресії. А все через кавові жири, які містять необхідну кількість мінералів та антиоксидантів. Крім того, в кавовому зерні всього 2,5% кофеїну, а все інше – це магній, фосфор, сірка, залізо та понад 30 незамінних органічних кислот, які необхідні нашому організму. Вживання натуральної кави на 25% підвищує витривалість, а також у 2 рази покращує пам'ять та здатність до концентрації уваги, що дуже важливо, особливо на початку робочого дня. А ще 2-3 порції натуральної кави на день стимулюють роботу серця та на 35,2 % активізують обмін речовин. Більш того, натуральна кава попереджає цироз печінки та хворобу Паркінсона. Кавоварка Arzum OKKA при приготуванні напою зберігає всі корисні речовини та олії, що є у каві.
2. Економія грошей
У середньому любитель кави випиває по 2-3 чашки на день. Тепер уявіть, що у вашій сім'ї троє людей — це до 10 порцій щодня. За два минулі роки ціна чашки кави в роздріб подорожчала на 20%. Наприклад, у столиці чашка в стаціонарних точках торгівлі може коштувати від 14 до 75 грн, ціна може сягати 200 грн і більше в окремих ресторанах. Ось і рахуйте, за скільки часу окупиться кавоварка, на яку ви витратите приблизно від 100 до 300 доларів, і яка радуватиме вас і вашу сім'ю ароматним напоєм не один рік. Саме стільки коштують кавоварки Arzum OKKA.
3. Економія часу
Ми живемо у божевільному світі, де важлива будь-яка секунда. А похід у найближче кафе – час практично безцінний! При цьому кавоварка Arzum OKKA в експрес-режимі впорається з приготуванням смачної та насиченої кави по-турецьки за 45 секунд.
4. Улюблений смак та аромат
Головна перевага техніки – постійний рівень якості приготування кави. Вам не доведеться побоюватися, що ви чи продавець у кав'ярні щось зробите неправильно через неуважність. Автоматика завжди працює бездоганно, тому вам не потрібно перейматися якістю свого улюбленого напою. Однак це актуально за дотримання двох умов. Перше — ви купуєте якісну каву. Яку? Тут вибір за вами, у цій ситуації ви самі собі бариста. Другий – робите її на фільтрованій воді, адже від її якості залежить і смак напою.
5. Компактність та зовнішній вигляд
Сучасні кавоварки компактні та красиві. Якщо говорити про конкретну, то зовнішній вигляд кавоварок від Arzum Okka нагадує святковий торт, а мідні тони та наївні мотиви візерунків у поєднанні з елегантним кольором ідеально гармонують із турецькою кавовою культурою. А розміри апарату дозволяють йому вписатися навіть у невеликий простір популярних останнім часом серед українців smart-квартир.
П'ять причин придбати кавоварку в офіс

Згідно зі статистикою, лише третина українських роботодавців дбає про те, щоб їхні співробітники пили якісну каву на робочому місці. І дуже дарма, бо кава робить людей щасливими, розумними та уважними. Пропонуємо ще п'ять аргументів на користь кавоварки в офісі!

1. Продуктивність
Однією з головних переваг кавоварки в офісі є скорочення часу, який люди витрачають на покупку, заварювання або замовлення кави. Кавоварка в офісі - це спосіб не тільки підвищити продуктивність праці, але ще й утримати персонал на робочому місці, позбавивши його необхідності крадькома вибиратися з офісу і втрачати дорогоцінний робочий час на те, щоб випити десь смачної кави.


2. Врегулювання конфліктів
Як би не дивно це прозвучало, але придбання офісної кавоварки, здатної заварити не один десяток чашок кави, допоможе зняти напругу в колективі, яка неминуче виникає через невеликий обсяг електрочайників і велику кількість охочих збадьоритися.

3. Кавоварка в офісі – це престижно
Якщо в офісі стоїть кавоварка – це говорить про те, що у компанії справи йдуть добре. Коли клієнти бачать, що керівництво фірми дбає про своїх співробітників і може дозволити придбати техніку для забезпечення їхнього комфорту, це сприяє певному кредиту довіри до компанії загалом. Крім того, кавоварка в офісі завжди дає можливість запропонувати чашку кави клієнту або партнеру. Чим смачнішою виявиться ваша кава по-турецьки, тим більша ймовірність того, що гість буде приязнішим до вас під час ведення переговорів.
4. Кавоварка робить атмосферу в офісі більш комфортною і сприяє ефективній роботі
Коли по офісу поширюється аромат натуральної кави, складно залишатись у поганому настрої. Кожен співробітник знає, що добре виконавши свої обов'язки, він може будь-якої миті побалувати себе та своїх колег порцією смачної кави по-турецьки. Хороша кавоварка - це відмінний варіант заохочення своїх співробітників за гарно виконану роботу.5. Якісну кавоварку не потрібно мити.
Життя в офісі насичене подіями. Тому складно знайти час на чищення кавомашини. Проте якісні кавоварки мають функцію автоматичного промивання. Техніка буде запрограмована таким чином, що якщо її забули вимкнути, то після трьох годин очікування вона сама автоматично помиється і вимкнеться.
Чому ж варто вибрати саме
кавоварку Arzum OKKA?
1. ARZUM серії OKKA – ідеальні кавоварки для приготування кави по-турецьки. Запатентована функція подачі кави прямо в чашку не має аналогів у світі.

2. Ця кавоварка здобула світове визнання, оскільки здатна автоматично відтворювати процес приготування «кави на піску» завдяки імітації температурного режиму, близького до температури розпеченого піску.

3.
Arzum OKKA було нагороджено знаменитою премією RedDot Award 2014 на щорічному конкурсі техніки, що відбувся у Німеччині. Під час конкурсу кавоварка вразила досвідчене журі тим, що без зупинки приготувала 5000 порцій кави, чим довела свою професійну придатність.

4. Температура готового напою 95 градусів С. Це дійсно гаряча і міцна кава з високим вмістом кофеїну. За рахунок високої температури для приготування міцного напою вистачить 5 грам меленої кави. Відповідно, з одного кілограма можна приготувати 200 порцій.

5. Можливість одночасного приготування двох порцій кави дозволить заощадити час і вдома, і в офісі. Крім того, кавоварка ідеально порівну розподіляє каву та кавову пінку в обидві чашки.

6. Завдяки інноваціям, які Arzum OKKA привносить у традицію пиття кави, вона забезпечує ідеальний смак, відомий любителям цього напою вже 500 років, прямо у вашій чашці.