Генеральний партнер проекту
Бетонний аргумент.
Як давній винахід формує обличчя сучасного міста
Життя диктує нові вимоги до містобудування. І завдяки новітнім технологіям будматеріал тисячоліть визначає тренди в урбаністиці
Давно відбулася зміна концепції міста з суто утилітарної на дружню до довкілля. Посилилося значення емоційного комфорту. Відповідно до цього трансформувалися й ринки нерухомості, будівельних матеріалів та саме сприйняття міста.
Тож сучасні міста мають відповідати сучасним потребам. І найголовніші з них – безпека, екологічність та комфорт. А реалізувати все це неможливо без відповідних сучасних матеріалів. Таких, що відповідають принципам надійності та практичності, екологічності та безпеки, та звичайно – естетичності.
Бетон як основа сучасного міста
Бетон, який людство знає вже кілька тисяч років, дав можливість зводити багатоповерхові будівлі і змінив обличчя полісів. З часом поліпшувалися й властивості самого бетону. Завдяки новітнім технологіям виготовлення виробів з нього, якісній сировині та посиленому контролю за виробництвом бетон, без сумніву, становить основну сучасного міста.

Більше того, сьогодні бетон перетворився на вишуканий і точний інструмент містобудування. І це доводять реалізовані проекти компанії «Золотой мандарин». Облаштовані громадські місця та дороги як, наприклад, в м. Ірпінь Київській області, чи ЖК Щасливе м. Київ вже багато років є прикладом використання бетонної продукції для створення комфортного середовища.
Безпека: дороги і тротуари зі стійкою розміткою
Сучасне місто – безпечне місто. Пішоходи, велосипедисти та автотранспорт не мають перешкоджати один одному. Тому комфортні тротуари, велодоріжки та проїжджа частина повинні бути спроектовані так, щоб убезпечити кожного.

Так, бетонні обмежувачі руху (боларди), що здатні витримати в'їзд вантажівки, убезпечують пішоходів від раптових дорожніх пригод. Маркування та часткове відокремлення велодоріжок можливо здійснити тротуарною плиткою іншого кольору та фактури. А стійку, чітку розмітку на дорогах можна легко зробити за допомогою бруківки різних кольорів. Вона ніколи не зітреться.

До того ж використання сигнальної плитки, наприклад Стопер, по краях дорожнього полотна поліпшить уважність водіїв.
Комфорт:
зручні зони відпочинку та естетичні квітники
Комфортні зони відпочинку зі зручними лавками, зеленими зонами та естетичними смітниками вже є сьогоденням України, принаймні в окремих містах.

Реалізований проект благоустрою дороги та тротуару у м. Обухів є одним з яскравих прикладів створення таких зон відпочинку. Комплекс «лавка – квітник – смітник» з використанням виробів з високоміцного бетону з естетично привабливим дизайном створює комфортні зелені мікрозони для відпочинку. Спеціальні конструкції смітників значно спрощують їх обслуговування та зберігають зовнішній вигляд. А бетонні лавки не потребують щосезонного догляду.

Загалом концепція створення зелених мікрозон відпочинку не повинна бути прив'язана до відкритих ділянок грунту. Завдяки бетонним квітникам можливо створювати зелені оазиси будь-де. А квітники великих об'ємів, дозволяють висаджувати в них доволі великі рослини, навіть невеликі дерева. Така ідея озеленення не є новою, проте її реалізації заважала відсутність на ринку якісного, надійного та найголовніше – естетично привабливого продукту. Та зараз використання надміцного бетону з привабливими декоративними об'ємними фактурами, фактурами каменю, натуральної деревини чи полірованою поверхнею дають можливість втілити у життя будь-які концепції.

Використання технології енергоефетивного освітлення в поєднанні з надійністю та естетичністю бетонних ліхтарів значно покращує комфорт та безпеку.

Екологічність: природна сировина та гіпоалергенність
Екологічність бетону не викликає сумніву - це штучний камінь що виготовляється з природної сировини. Він не виділяє у довкілля шкідливих речовин, абсолютно гіпоалергенний, тому може використовуватися також всередині приміщень.

Тож бетонні вироби були головною складовою міст. А зараз, у постіндустріальну епоху новітніх технологій, бетон не просто залишається основою міста. Він стає інструментом сучасного містобудування.