• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Хамство як ключова скрепа РФ. Чому варто боротись за заборону віз для росіян

Втрата віз для росіян — це зовсім не втрата шопінгу в Мілані

Реклама на dsnews.ua

Насправді — це значно глибший ментальний удар. Росіяни вперше за останні 22 роки стикаються з тим, що силою не можуть нічого продавити.

Хамство, як одна з ключових скреп не працює. Свого часу Набоков, читаючи лекції про російську культуру так і не зміг пояснити американським студентам феномен російського хамства. Сергій Довлатов колись дав прекрасне визначення: "Хамство есть не что иное, как грубость, наглость, нахальство вместе взятые, но при этом — умноженные на безнаказанность. Именно безнаказанностью своей хамство и убивает вас наповал, вам нечего ему противопоставить, кроме собственного унижения". Так от, вперше за 22 роки виявилося, що хамством не можна продавити все.

Всі розповіді про залізну завісу — це дурниці для лібералів, які справді втратять шопінг у Мілані. Пересічний росіянин, разом з візами, втрачає не шопінг — він втрачає вершину своєї величі. Адже раніше вони (Путін, Лавров і т.д) могли хамити і їх боялися. А тут їх перестають боятися. Усвідомлення цього стане однією з ключових трансформацій, яка чекає на росіян найближчим часом.

Це буде болюча трансформація, адже замість вставання з колін почнеться зворотній процес. І їхня вічна відповідь: "Можем повторить" опиняється перед великою цивілізаційною дулею, яку крутять ЗСУ (вони в це все ще не вірять), Байден, з якого вони все ще сміються, слабка "гейропа" і т.д.

Тому візи — це одна із тих антискреп, за яку ми маємо боротися.

    Реклама на dsnews.ua