• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Про нового "голову ДНР": на зміну силовикам приходять технократи

Страшний сон російських силовиків стався: їх почала відтісняти у владній вертикалі "секта методологів" на чолі з керівниками російської адміністрації Президента Антоном Вайно та Сергієм Кірієнком

Віталій Хоценко
Віталій Хоценко
Реклама на dsnews.ua

Сьогоднішнє призначення нового керівника "ДНР" — це пробний шар по оновленню всієї середньої ланки (рівень губернаторів) в РФ. При чому це оновлення, судячи з усього, задумується, в тому числі і для ослаблення силовиків.

Новий "керівник" ДНР Віталій Хоценко випускник програми "Лідери розвитку" і , як ви вже здогадалися, саме Кірієнко створив і курував цю програму Хоценко стоїть першим на сайті програми).

Що це означає для всіх нас:

1. Кірієнко і вся група, так званих, технократів, неймовірно цинічні і не мають жодних моральних принципів. Вони хочуть влади і зараз, вони як ніколи близькі до цього. Але вони неймовірно обережні і тому ніяких різких кроків не буде. Їм потрібна харизма Путіна, щоб в його тіні створити свою більшість в політбюро. Зараз, вони, як ніхто інший, зацікавлені в Путіні.

2. Їхній мінус — відсутність яскравого лідера. Але вони часто на голову сильніші в кулуарній війні проти інших груп. Тому ніяких лобових і швидких кулуарних воєн не буде. Буде багато коротких кроків. Їхня тактика — тактика тисячі порізів ворога. Поки проти них ніхто ге готовий воювати (силовики аж надто замазані в попередню брехню щодо України).

3. Зараз, саме Кірієнко продав Путіну ідею повної анексії захоплених територій. І ідея анексії станетголовнрю на осінніх регіональних виборах. Погіршення життя, і відчуття погіршення життя потрібно чимось перебивати. Їхня головна задача — щоб кореляція війна — погане життя не об‘єдналися в єдиний меседж. Тому росіянам будуть пропонуватися різні проміжкові конструкції (і одна з них "зате ми звільнили території і приєднали їх до Росії").

    Реклама на dsnews.ua