• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Вундерваффе для Росії. Навіщо Путін віддав ікону Рубльова РПЦ

Рішення президента Росії Володимира Путіна про передачу ікони Андрія Рубльова "Трійця" з музею до Російської православної церкви є намаганням врятуватися від військової поразки

Реклама на dsnews.ua

Передача ікони "Трійця" Андрія Рубльова Російській православній церкві — це явно початок пошуку вундерваффе. І це не може не радувати нас.

На жаль, це ще не не весна 1945 року і очікування Вальпургієвої ночі Гітлером, але карлик (Володимир Путін) іде правильним шляхом.

РПЦ просило цю ікону багато десятиліть, але від них відмахувалися, як від мух. Нинішнє рішення явно продиктоване містичними, а не раціональними речами. Адже Гундяєв (Патріарх РПЦ Кирило), мʼяко кажучи, не в фаворі і давати цей "царський" подарунок просто так, як мінімум, дивно.

Логіка Путіна, судячи з усього, будується на наступному: "Трійця" має сакральну силу тільки в церкві. А зараз саме нераціональні речі потрібні Росії і, можливо, йому персонально. Тому, найвідоміша ікона Росії має працювати на повну.

Поки — це все ще не віра у вундерваффе, але точно це вже початок хапання за соломинки.

Я дуже хочу, щоб ми всі розуміли: це ще не агонія. Але похід в сакральність і сучасну блаватщину чи рєріховщину — це те, що нам потрібно. Це шлях до прийняття неправильних та ірраціональних рішень.

На жаль, обійдемося без попкорну. Але воно точно починає йти до свого кінця.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua