• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

"Чого хоче Китай?" Дослідження "ДС" про філософію, ідеологію, економічні зв'язки Пекіна та китайський погляд на війну в Україні

Китай прагне стати одним з основних центрів впливу у світі. Як це може вплинути на розподіл сил на геополітичній арені та чого чекати нашій країні? 

Виставка в Шанхаї
Китай прагне стати одним з основних центрів впливу у світі / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

"Ділова столиця" представила дослідження "Чого Хоче Китай? Чи може Пекін зупинити війну в Україні", підготовлене політологічним центром "ДС".

В Україні існує чимало міфів про Китай, зокрема, про те, що Росія — політичний васал Пекіна. Та чи справді це так? Яку систему міжнародних відносин відбудовує Пекін? Який вплив матиме протистояння Китаю зі США на перебіг російсько-української війни? Саме ці питання досліджували експерти Вадим Денисенко (політологічний центр "ДС"), Ігар Тишкевич, Ілія Куса, Аліна Гриценко (Національний інститут стратегічних досліджень).

Про те, яке місце Пекін прагне зайняти на геополітичній арені, читайте у матеріалі Ілії Куси "Чого хоче Китай? Погляд з Пекіна на китайський світ". Питанням філософії та ідеології, які зараз сповідує Китай, присвячено матеріал Аліни Гриценко "Китайська мрія" Сі Цзіньпіна. Як Пекін хоче творити спільну долю людства". У дослідженні Вадима Денисенка "Чого хоче Пекін? Економічні відносини РФ та Китаю у 2022-першій половині 2024 р." детально описані напрямки та характер співпраці Російської Федерації й Китайської Народної Республіки. А планам Піднебесної щодо розширення присутності у світі і Європі зокрема присвячено матеріал Ігара Тишкевича "Боротьба за лідерство. Чого Україні чекати від Пекіна".

    Реклама на dsnews.ua