• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Новий перл Медведєва: Росія має зупинити "верховного володаря пекла"

Заступник секретаря ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що війна РФ має "священну" мету: зупинити "верховного володаря пекла"

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Медведєв написав чергове дивне повідомлення на своєму каналі в Telegram, повідомляє "ДС".

Цього разу він своєрідно привітав росіян із "днем народної єдності", який цього року відзначається у п'ятницю, 4 листопада.

Так, російський чиновник заявив, що Кремль нібито воює "не за території", а з метою "захисту людей".

"Нам не потрібні чужі території, у нас всього в достатку. Але є наша земля, яка для нас священна, на якій жили наші пращури і на якій сьогодні живуть наші люди. І яку ми нікому не віддамо. Ми захищаємо наших людей. Ми воюємо за всіх своїх, за свою землю, за свою тисячолітню історію", — заявив Медведєв.

Також заступник секретаря російського радбезу додав, що Кремль воює проти тих, хто ненавидить їх, "хто забороняє їхню мову, цінності та навіть нашу віру, насаджує ненависть до історії Вітчизни".

"Проти нас сьогодні частина вмираючого світу. Це купка божевільних нацистів-наркоманів, одурманений і заляканий ними народ і велика зграя собак з західної псарні., – розродився черговим набором марення Дмитро Медведєв.

Також російський чиновник визнав, що частина країн відвернулися від РФ, їх він розкритикував і назвав "хлопцями", "боягузливими зрадниками" та "жадібними перебіжчиками".

"У нас є можливість відправити всіх ворогів до геєни вогненної, але не це наше завдання… Мета зупинити верховного володаря пекла, яке б ім'я він не використав — Сатана, Люцифер або ібліс. Бо його мета — смерть. Наша мета — життя. Його зброя — вигадлива брехня. А наша зброя — правда", — підсумував своє навіжене повідомлення заступник секретаря радбезу РФ.

Як повідомляла "ДС", раніше Дмитро Медведєв допустив скасування мораторію на смертну кару в Росії, зокрема для "зрадників" та "диверсантів".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua