• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Костянтин Круглов

Адвокат, власник та керівник юридичного холдингу Universum

Костянтин Круглов
Костянтин Круглов
Зміст

Ранні роки, освіта

Костянтин Олександрович Круглов народився 23 травня 1980 року у Дніпропетровську. 2002 року закінчив Дніпропетровський національний університет зі спеціалізації "економіка підприємств". 2007 року в бізнес-школі МІМ (Міжнародний інститут менеджменту) отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування.

У 2015 році отримав ступінь магістра права у Київському національному економічному університеті. Цього року заочно закінчив факультет психології Санкт-Петербурзького державного університету (Росія).

Кар'єра

З 1999 року веде бізнес у юридичній сфері. 2009 року відкрив офіс у Києві. 2021 року отримав право займатися адвокатською діяльністю.

Власник юридичного холдингу Universum, створеного для консалтингових послуг. У 2014 році фінансові та консалтингові підрозділи компанії були виведені в окремі бізнес-проєкти. З 2021 року ключовими пріоритетами холдингу стали інвестиції в нову економіку — платіжні послуги та ІТ-додатки. У 2022 році компанія зосередилася на активному розвитку українського ІТ-сектору, зокрема, просуванні на ринках Європи та Південної Америки.

Костянтин Круглов

Усталені до пандемії бізнес-підходи у сфері фінансового консалтингу поступаються місцем дистанційній роботі та впровадженню ІТ-рішень. Ті компанії, які йдуть у ногу з часом, змогли розширити свою присутність на ринку. Сьогодні вже неактуальне традиційне розуміння податкового та фінансового консалтингу виключно як В2В послуг. Все частіше нашими клієнтами стають приватні особи, із запитами щодо консультацій фінансового характеру, необхідних для роботи з іноземними контрагентами та фінансовими інститутами, а також для здійснення угод за кордоном. Думаю, ця тенденція збережеться і в майбутньому

Основні напрямки діяльності:

  • Податковий консалтинг;
  • Податкові суперечки.
  • Антикризове управління підприємствами;
  • Девелопмент (Київ та Київська область).

Освітні проєкти

У 2016 році Костянтин Круглов та Олена Бабіна розпочали роботу над створенням інституту психології та підприємництва. У 2018 році навчальний заклад отримав ліцензію на підготовку фахівців освітнього ступеня "Бакалавр" за спеціальністю 073 "Менеджмент", освітня програма "HR-менеджмент". У 2019 році стартував набір на три освітні програми MINI MBA: "HR-менеджмент", "Психологія бізнесу", "Комунікативний менеджмент". У 2020 році ІПП оголосив набір абітурієнтів за двома спеціальностями: комунікативний менеджмент та HR-менеджмент. Того ж року отримали дипломи перші студенти, які надійшли до ІПП – випускниками програми MINI MBA за напрямом "HR-менеджмент" стали власники бізнесу, фахівці з підбору персоналу, а також українські політичні діячі.

2021 року в інституті запустили нову програму "Креативний менеджмент".

    Реклама на dsnews.ua