• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Василь Лацанич

Голова телекомунікаційного підрозділу NEQSOL Holding, голова ради директорів Vodafone Україна

Василь Лацанич
Василь Лацанич
Зміст

Ранні роки, освіта

Народився 19 липня 1972 року у Великому Березному Закарпатської області, Україна.

1995 року закінчив Вищий державний музичний інститут імені М. Лисенка у Львові.

Здобув кваліфікацію у сфері загального управління, комерційної діяльності та маркетингу в освітніх програмах у Брюсселі, Празі, Відні, Москві та Лондоні. Також отримав ступінь Executive MBA від Лондонської бізнес-школи (2013).

Кар'єра

З 1996 до 1999 року Лацанич керував маркетинговими та регіональними підрозділами компаній Coca-Cola Amatil Ukraine / Coca-Cola Beverages Ukraine, з 1999 по 2001 рік очолював маркетингові підрозділи в Coca-Cola Krasnoyarsk Bottlers та Coca-Cola Bottlers Siberia.

У листопаді 2001 року призначений керівником відділу маркетингу ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (UMC).

У 2005 році став директором з маркетингу ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (UMC) (нині Vodafone Україна). Серед основних професійних здобутків – запуск у 2003 році першого в Україні віртуального мобільного оператора JEANS та ребрендинг компанії у 2007 році.

З 2010 по 2012 рр. Василь Лацанич був співголовою Телекомітету при Американській торговельній палаті в Україні.

Навесні 2011-го обійняв посаду гендиректора "МТС Україна", наприкінці того ж року став віцепрезидентом зі стратегії, маркетингу та цифрового розвитку Групи МТС.

У період з 2011 по 2017 рр. – голова та член рад директорів низки компаній у медійній та банківській сфері, медицині, супутниковому та стільниковому зв'язку, ІТ та роздрібній торгівлі. 

У 2017 як віцепрезидент нідерландського міжнародного телекомунікаційного холдингу "VEON" відповідав за інтеграцію компаній Wind і Tre в Італії та створення компанії Wind Tre S.p.A.

З 2018 до 2020 року Лацанич – генеральний директор компанії "Beeline".

У вересні 2021 року Василь Лацанич очолив телекомунікаційний підрозділ міжнародної групи компаній NEQSOL Holding, де відповідає за стратегічне управління та подальший розвиток телекомунікаційних активів Холдингу, а також розширення присутності на нових ринках.

В NEQSOL Holding у сфері відповідальності Василя Лацанича – компанії Bakcell, Azerconnect, Azertelecom International, Vodafone Україна, Caucasus Online та інші компанії телекомунікаційного напряму. 

Наприкінці 2022 року Лацанича обрано головою ради директорів Vodafone Україна.

Сім'я та хобі

Василь Лацанич одружений, виховує трьох дітей.

Захоплюється спортом, музикою та новітніми технологіями.

Редактор: Аліса Нєдєліна
    Реклама на dsnews.ua