• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Британія запровадила санкції проти найближчого оточення Путіна

Уряд Великої Британії оголосив про нові санкції, які, зокрема, стосуються другої найбагатшої людини РФ та родички російського диктатора Володимира Путіна

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві на сайті британського уряду, передає "ДС".

Серед тих, хто потрапив під санкції, Володимир Потанін — друга найбагатша людина Росії, власник великого конгломерату "Інтеррос" та найбільший бенефіціар "Норільського нікелю".

"Потанін продовжує накопичувати статки, підтримуючи режим Путіна, купивши "Росбанк" і частки в "Тінькофф Банку" після вторгнення Росії в Україну", — йдеться в повідомленні.

Під санкції також потрапила Анна Цивілєва, двоюрідна племінниця Путіна та президент відомої російської вугледобувної компанії АТ "Група Колмар".

Чоловік Цивілєвої Сергій Цивілєв є губернатором багатої на вугілля Кемеровської області, і пара отримала значну користь зі своїх відносин з Путіним. АТ "Група Колмар" сьогодні також перебуває під санкціями.

"Поки Путін продовжує свій огидний напад на Україну, ми використовуватимемо санкції, щоб послабити російську військову машину. Сьогоднішні санкції показують, що ніхто й нічого не випадає з уваги, зокрема й найближче оточення Путіна", — йдеться в заяві.

Як писала "ДС", Сполучені Штати Америки розширили санкції проти Росії і запровадили заборону на імпорт золота.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua