• USD 36.6
 • EUR 39.4
 • GBP 44.8
Спецпроєкти

Що можна придбати за криптовалюту після торгів на WhiteBIT

Світова спільнота все більше звертає увагу на Біткоїн, тому список того, що можна придбати за криптовалюту, розширюється. Взяти хоча б eBay Inc та PayPal Holdings. Що може запропонувати українська бізнес-сфера та які криптовалюти краще використовувати для стартапів на українських ринках читайте далі у статті

Реклама на dsnews.ua

В які активи краще інвестувати

За даними CoinMarketCap, станом на початок 2023 року список наявних криптовалют перевищив 8 тисяч. Відповідно, криптобіржі пропонують дуже широкий список торгових пар (пар криптовалют, обраних для угоди, де один актив купується за інший).

Але бізнес приймає далеко не всі криптовалюти. Якщо трейдер планує використовувати кошти, вкладені насамперед у криптовалюту, для будь-якої покупки, рекомендується правильно підбирати активи для конвертації, — пояснюють експерти найбільшої криптобіржі Європи WhiteBIT.

За інформацією Roobykon Software, на глобальних маркетплейсах найпопулярнішими активами, доданими як платіжний метод, є:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Ethereum (ETH)
 3. Bitcoin Cash (BCH)
 4. Litecoin (LTC)
 5. Ripple (XRP).

Але на українському ринку як спосіб оплати найчастіше використовуються стейблкоїни.

Що купити українцям

Україна увійшла в топ країн, де криптовалюти широко використовуються бізнесом та споживачами. Такого висновку дійшли дослідники Merchant Machine. Ми маємо широкий список товарів та можливостей, які можна сплатити Біткоїнами або іншою криптою.

 1. Військові облігації

Після військового вторгнення Росії уряд України уважніше придивився до можливостей криптовалют. У результаті понад 120 млн євро в криптовалюті було передано як фінансову підтримку Україні з усього світу. Віднедавна за Tether (USDT) можна купити і криптобонди — військові облігації UACB.

 1. Нерухомість за криптовалюту

За віртуальні активи тепер можна придбати нерухомість. На цьому етапі приймаються лише стейблкоїни – активи, які прирівнюються 1:1 до долара. А саме: USDC, USDT, BUSD, DAI.

 1. Ваучери з криптовалютою

Після того як WhiteEX та "Техно Їжак" уклали партнерство, в онлайн та офлайн мережі магазинів можна купити картку з криптовалютою. Це дозволяє обійти необхідність самостійно розбиратися, як поповнювати баланс на біржі криптовалют. По суті можна купити можливість простіше зайти на крипторинок. На цю мить така послуга доступна лише для біржі WhiteBIT.

  Реклама на dsnews.ua