• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Дніпровський метзавод Ярославського пройшов успішний аудит для постачання до Саудівської Аравії

Дніпровський металургійний завод, що належить групі DCH відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського, успішно пройшов міжнародний аудит для подальшого постачання своєї продукції на ринок Саудівської Аравії.

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби групи DCH, повідомляє "ДС".

"Фахівці компанії SGS, яка є світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації, перевірили на ДМЗ дію систем виробничого контролю та менеджменту якості. Аудитори з'ясували, як підприємство контролює якість сировини та матеріалів, що поставляється; оцінили професійний рівень заводських фахівців і програм підготовки персоналу; проконтролювали весь процес виробництва від постачання сировини до відвантаження готової продукції", — повідомила пресслужба.

Аудит підтвердив, що Дніпровський метзавод Ярославського відповідально підходить до питань контролю якості, а його продукція може й надалі постачатись закордонним партнерам.

"Вперше Дніпровський металургійний завод отримав сертифікаційні документи на постачання продукції до Саудівської Аравії у 2019 році. ДМЗ постачає компаніям цієї країни різні види будівельного металопрокату", — уточнила пресслужба DCH у повідомленні про підсумки аудиту.

Дніпровський металургійний завод — легендарна "Петрівка", як називають цей містоутворюючий гігант у Дніпрі, понад 130 років є лідером своєї галузі. Входження підприємства до гірничо-металургійного дивізіону групи DCH бізнесмена Ярославського — стратегічного інвестора заводу — дало можливість ДМЗ вийти на новий рівень розвитку, зберігаючи лідерські позиції як одного з найбільших виробництв галузі, так і найбільшого платника податків України та регіону.

На Дніпровському металургійному заводі виробляють сортовий, фасонний прокат, балку, рейки, спецпрофілі для обідків автомобілів, машинобудування, сільського господарства, вугільної та гірничо-збагачувальної промисловості. Географія експорту охоплює понад 40 країн світу завдяки дотриманню найвищих міжнародних стандартів менеджменту якості ISO 9001:2015 та системи екологічного менеджменту за стандартом ISO 14001:2015.

Нещодавно ДМЗ завершив черговий етап еко-модернізації у рамках довгострокової інвестиційної програми групи DCH бізнесмена Ярославського загальним обсягом $400 млн. Ці проєкти дозволили скоротити обсяг атмосферних викидів на 25% — це найкращий показник серед усіх металургійних підприємств України.

    Реклама на dsnews.ua