• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

До енергомережі під'єднали блок однієї з ТЕС, — "Укренерго"

Дефіцит потужності в системі України дещо скоротився завдяки збільшенню обсягів виробництва електростанцій

Енергомережа
До енергомережі під'єднали блок одній з ТЕС / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Укренерго", передає "ДС"

"Після аварійно-відновлювальних робіт включено в мережу блок на одній з теплових електростанцій, що постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак", — кажуть у відомстві.

Утім, наявної потужності в системі все одно недостатньо, щоб задовольнити всі потреби, бо водночас збільшився і рівень споживання.

"Це пов’язано з поетапним поверненням в роботу електромереж, що були пошкоджені під час масованих атак, а також з відновленням енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях. Відповідно збільшилась і кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено електропостачання, також зростає й обсяг споживання промисловості", — пояснює "Укренерго".

До всіх областей доведені ліміти споживання: якщо їх перевищують, застосовуються аварійні відключення для збалансування енергосистеми.

"Нагадуємо, що енергосистема країни пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА ворога і все ще потребує значних ресурсів та часу на відновлення. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури", — зазначають енергетики.

Як писала "ДС", 27 грудня у Києві та області продовжують застосовувати екстрені відключення світла, графіки не діють.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua