• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Фінансова система України працює безперебійно та ефективно — міністр

Держава має достатньо ресурсу для фінансування армії та виконання соціальних зобов’язань

Реклама на dsnews.ua

Фінансова система України працює безперебійно та ефективно навіть в умовах військового часу. Перевиконання надходжень до держбюджету у лютому становить 24 млрд грн.

Про це на брифінгу повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко.

"Армія — головний пріоритет. Ми маємо достатньо ресурсу для фінансування наших захисників. Ми виконуємо всі соціальні зобов’язання. Пенсії, зарплати, соцвиплати будуть виплачуватись вчасно та в повному обсязі", — повідомив міністр.

Сергій Марченко зазначив, що продовжується комунікація з міжнародними партнерами України, які єдині у підтримці України.

А заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду Владислав Рашкован на своїй сторінці у Facebook повідомив, що навіть за умов військової агресії Мінфін, Казначейство та НБУ забезпечують проведення всіх необхідних платежів.

"Станом на 28 лютого залишки на єдиному казначейському рахунку склали 33 млрд грн, що достатньо для поточних виплат. Для порівняння: вісім років тому після втечі Януковича, коли Російська Федерація розпочала окупацію Криму, на рахунку у Держказначействі було лише 108,1 тис. грн", — написав Владислав Рашкован.

Нагадаємо, МВФ та Світовий банк терміново збільшують спільну підтримку України.

    Реклама на dsnews.ua