• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Гетманцев натякнув, що українцям слід готуватися до "радикального" підвищення податків

У Верховній Раді найближчим часом очікують пропозицій від Кабінету міністрів щодо підвищення податків, які, ймовірно, будуть "радикальними"

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав голова парламентського комітету з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев у кулуарах Верховної Ради, передає "ДС" із посиланням на "Еспресо".

За його словами, ситуація з недофінансуванням бюджетних видатків, є доволі серйозною, зокрема це стосується військових видатків, де не вистачає сотень мільярдів гривень. Гетманцев каже, що такі кошти неможливо отримати за допомогою "точкових рішень" або детінізації.

"І з огляду на те, що ситуація достатньо серйозна, очікуємо такі пропозиції найближчим часом. Якими будуть ці пропозиції, я не готовий говорити, але розумію, що вони будуть достатньо радикальними", — сказав депутат.

Раніше Гетманцев говорив, що вважає рішення про підвищення податків поганим для економіки, особливо коли потенціал для її відновлення слабкий.

Крім того, за його словами рішення щодо податків посилило б необхідність детінізації та підвищення ефективності військових видатків і контролю за їхнім витрачанням.

Нагадаємо, раніше голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев підтвердив, що держава планує підвищити окремі податки для наповнення бюджету. Він також назвав цей крок безальтернативним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua