• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ICTV знову став першим телеканалом країни за підсумками 2021 року

ICTV підтвердив звання першої кнопки та став лідером серед національних мовників. 2021-й рік телеканал завершив із переможною часткою 9,4% за комерційною аудиторією

Реклама на dsnews.ua

"Минулий рік був справді турбулентним для нас, як і для більшості каналів. Проте загальними результатами ми задоволені. Канал зберіг лідерську позицію, якої ми досягли восени 2019-го. Вважаю, що можемо бути й краще, адже порівнюємо себе із самими собою, хочеться все вище і вище. Думаю, це на нас і чекає у 2022", — поділилася керуючий директор ICTV Анастасія Штейнгауз.

Шість місяців у 2021 році ICTV був першим серед усіх українських каналів за часткою та рейтингом, лідером перегляду він був 140 днів на рік.

У 2021-му відразу три проекти ICTV потрапили в шорт-листи найвідомішої міжнародної премії у сфері маркетингу, дизайну та промоції – PromaxBDA Awards. Серіал "Козаки. Абсолютно брехлива історія" отримав золото у номінації "Програмний логотип".

А ранкова програма на ICTV отримала головну відмінність премії Ukrainian Design The Very Best Of у номінації Promo Spot: Motion Graphics, Moving Image, Video. Виграшним стало ефірне промо. Дизайн-бюро StarLight Media вперше оновило все графічне оформлення та логотип з моменту заснування "Ранку у Великому Місті". Через дизайн та ролик автори передали динаміку ранкового міста, щоб вона, як і проект, заряджала глядача енергією на весь день.

Новинки 2021

Наприкінці року ICTV запустив інтелектуальне шоу "Хто хоче стати мільйонером?" Кожен його випуск подивилося понад 2,3 млн. глядачів, проект став лідером слота. У шоу з'явився свій перший переможець – мільйонером став Олег Мороз із Сумщини, оператор на пошті та музичний керівник у дитячому садку.

Прем'єрою серпня став проект "Прихована небезпека" із новим ведучим Олексієм Душкою. У випусках він досліджував, які небезпеки можуть очікувати у повсякденному житті та як від них уберегтися.

Серйозною зміною стала оновлена студія "Фактів тижня", "Свободи слова" та "Ранку у Великому Місті". Облаштування нового простору зайняло близько півроку. Для підсумкової недільної програми було оновлено графічний дизайн, який наголошує на головній ідеї: розповідати просто і наочно про складні речі. Студія для "Свободи слова" доповнилася інтерактивними панорамними екранами, що створюють ефект присутності у нічному Києві у реальному часі. Креативна група також оновила всю графіку в ефірі програми та додала віртуальну частину студії, яка відтворює інфографіку для легшого сприйняття інформації глядачами.

Натомість студія "Ранку у Великому Місті" стала першою віртуальною студією в Україні. Таку ж технологію використали навіть для зйомок голлівудських хітів: "Володаря кілець", "Великого Гетсбі", "Гаррі Поттера". Майданчик обладнали сучасним операторським краном, який пожвавлює подачу інформації та радує глядачів динамічною картинкою.

Програми та серіали

Високий рівень якості показують випуски новин "Фактів". Цього року їх переглянуло понад 27 млн ​​глядачів, що забезпечило середню частку за рік 10,01%. А до Нового року, 29 грудня, випуск "Фактів" о 15:45 встановив історичний рекорд слоту та показав частку 20,7%.

Свій недільний вечір суттєва частина українців присвячує підсумковій аналітичній програмі "Факти тижня". Останні два місяці року щотижня проект став лідером перегляду. Середня частка протягом року – 11,37%.

Більше третини українців, 14,4 млн глядачів, 2021-го починали день із ICTV. "Ранок у Великому Місті" став найкращим ранковим шоу у 2021-му з часткою 15,78% серед чоловіків. Першість проект отримує вже шостий рік поспіль.

До 10 найкращих серіалів року за чоловічою аудиторією 18-54 увійшли детективи "Найкращий детектив", "Розтин покаже-2", "Дільничний з ДВРЗ-2" та комедійний серіал "На трьох".

Лідером гумористичного жанру в Україні залишається "Дизель Шоу" від Dizel Studio. Як і минулого року, проект відривається далеко вперед від найближчих конкурентів – середня частка випусків становить 15,54%. А на Святвечір "Дизелі" встановили власний рекорд року — частка досягла 17,63%.

Плани на 2022-й

Канал готує продовження найкращих успішних програм, серіалів та шоу, а також нові проекти, про які обіцяє повідомити згодом.

    Реклама на dsnews.ua