• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Італія арештувала 11 вілл російського олігарха з оточення Путіна, — ЗМІ

Італійська влада наклала адміністративний арешт на 11 одиниць нерухомості на Сардинії, які належать російському олігарху Моше Кантору

Моше Кантор
Моше Кантор
Реклама на dsnews.ua

Про це пише місцеве видання L’Unione Sarda, передає "ДС".

68-річний Кантор у квітні був внесений до санкційних списків ЄС та Великої Британії як людина, близька до президента Росії Володимира Путіна.

Він був основним власником найбільшого у світі виробника мінеральних добрив "Акрона", його статки Forbes оцінює у $4,6 млрд. Після введення санкцій Кантор передав свою частку в управління менеджменту.

Саме у зв'язку з санкціями італійська влада наклала арешт на 11 вілл у Порто-Ротондо, зареєстрованих безпосередньо на Кантора або пов'язаних з ним.

Видання також повідомляє, що під час сповіщень про заходи щодо арешту вілл правоохоронці звернули увагу на присутність громадян України в одній з резиденцій. Це були люди, які залишили свою країну через російське вторгнення. Видання зазначає, що ситуація може пояснюватися тим, що дружина Кантора має українське походження.

2013 року тодішній президент Італії Джорджіо Наполітано нагородив Кантора званням кавалера Великого хреста ордену "За заслуги перед Італійською Республікою".

Нагадаємо, у ніч на неділю, 21 серпня, біля узбережжя регіону Калабрія на півдні Італії затонула 39-метрова яхта Life Saga, що належить впливовому російському бізнесменові Геннадію Айвазяну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua