• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кабмін перерозподілив кошти, які передбачалися на оновлення автодоріг

Кабінет міністрів перерозподілив кошти державного бюджету, передбачені на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році

Засідання Кабміну
Засідання Кабміну
Реклама на dsnews.ua

Відповідну постанову Кабмін ухвалив 15 грудня, передає "ДС" із посиланням на засідання уряду.

Згідно з текстом пояснювальної записки, документ вносить зміни до постанов Кабінету міністрів, які затверджують переліки об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг державного значення та обсяги фінансування у 2021 році, в частину перерозподілу коштів.

Зміни вносяться у зв'язку з уточненням вартостей робіт, за результатами розробки проєктної документації, проведення тендерних процедур, укладання договір та за підсумками проведених робіт.

Крім цього, постанова збільшує на 20 млрд грн видатки держбюджету за програмою "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення" за рахунок загального фонду.

Зокрема, вносяться відповідні зміни до порядку використання коштів загального фонду, призначених для фінансування мережі та утримання доріг державного значення, що передбачають розподіл 19 млрд грн на фінансування програми та 1 млрд грн на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання.

Своїм рішенням уряд вніс також зміни до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки, з метою актуалізації програми з вищезазначеним переліком об'єктів.

Як писала "ДС", протягом наступних двох років в Україні планується побудувати 15 тис. км автошляхів та 810 мостів і мостових переходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua