• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Канада запровадила додаткові санкції проти РФ через спробу анексувати території України

Канада слідом за США та Великою Британією запровадила нові санкції проти російських олігархів та призначених Росією "високопосадовців" на окупованих територіях України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні канадського уряду, передає "ДС".

Так, під санкції Канади потрапили 43 російські олігархи, фінансова еліта та члени їхніх родин, а також так званий "керівний орган Херсона" і 35 призначених Росією "високопосадовців" у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях.

"Ці особи та організації є співучасниками відчайдушної спроби президента Путіна підірвати принципи державного суверенітету та поділяють відповідальність за безглузде кровопролиття, яке триває по всій Україні", — йдеться у заяві.

Також Канада розширює санкції щодо заборони певних торговельних операцій (зокрема експорт та інвестиції): окрім Донеччини та Луганщини, ці обмеження тепер також стосуватимуться окупованих районів Херсонської та Запорізької областей.

У Канаді наголосили, що плани Путіна анексувати українську територію не мають легітимності, і цей фіктивний процес не змінить позицію Канади: "Кордони не зміняться. Територія України залишиться Україною". 

Нагадаємо, у світлі останніх заяв РФ про анексію українських територій Сполучені Штати запровадили нові санкції проти сотень росіян та організацій, зокрема, членів Держдуми та Ради Федерації, а також родичів високопосадовців. Велика Британія також внесла до санкційного списку голову Центробанку РФ та обмежила експорт з РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua