• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Kernel спрямував $26 млн на допомогу Україні та українцям за підсумками 2022 фінансового року

Минулого фінансового року (липень 2021 – червень 2022) доходи компанії Kernel сягнули позначки у $5 332 млн, що на 5% менше порівняно з аналогічним періодом роком раніше

Логотип компаніх
Логотип компаніх
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в опублікованому фінансовому звіті компанії, передає "ДС".

Зазначається, що падіння зумовлено зменшенням обсягів продажу соняшникової олії та шроту через труднощі з експортом продукції з України в березні-червні цього року.

Показник EBITDA становить $220 млн, що на 73% менше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Втім, попри широкомасштабну війну та зменшення доходів, суттєвою частиною видатків компанії стала соціальна підтримка. Відповідно до звіту, Kernel профінансував цей напрям на $26 млн. До 24 лютого основною статтею видатків була підтримка регіонів і розвиток соціальних громад. Від початку повномасштабного вторгнення Росії кошти спрямували на допомогу ЗСУ та українцям, які найбільше постраждали внаслідок воєнних дій, а також на підтримку співробітників.

Також зазначається, що майже 1,3 тис. співробітників компанії вступили до лав ЗСУ чи підрозділів тероборони.

На їхнє військове оснащення, зазначають у компанії, було спрямовано $2,3 млн.

14 співробітників компанії загинули, ще 51 отримав поранення. На підтримку родин загиблих героїв компанія виділила $400 тис.

Загалом для захисників України Kernel закупив і поставив 23,5 тис. одиниць тактичного спорядження: бронежилети, шоломи, безпілотники, засоби зв’язку тощо. На передову вже доставлено 577 одиниць модернізованих автомобілів.

"Відповідно до військових заявок, Kernel безкоштовно надав 5 тис. тонн зерна, 1 млн літрів соняшникової олії та понад 1,8 млн одиниць інших продуктів харчування, а також понад 800 тис. одиниць медикаментів і медичного обладнання", — йдеться у звіті.

З тимчасово окупованих територій або територій, де велися активні бойові дії, компанія вивезла 312 співробітників разом з родинами. На першочергові заходи безпеки персоналу було спрямовано $558 тис.

Як зазначається у звіті, Kernel продовжуватиме гуманітарну діяльність до перемоги України у війні. Згідно з даними сайту, станом на сьогодні загальна сума підтримки склала понад $29,7 млн.

    Реклама на dsnews.ua