• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Куди звертатися з питань нарахувань за електроенергію: пояснення компанії-постачальника

Енергетики звертають увагу мешканців Києва, що електроенергією місто забезпечують дві окремі компанії – постачальник YASNO та оператор системи розподілу (ОСР)

Куди звертатися з питань нарахувань за електроенергію:
Електроенергією Київ забезпечують дві окремі компанії / фото ДСНС
Реклама на dsnews.ua

У YASNO нагадали, до кого та з яких питань слід звертатися, якщо потрібна консультація щодо нарахувань за світло.

Компанія пояснює, що щомісяця ОСР розраховує обсяг споживання клієнта, виходячи з переданих показань лічильника або тих, що зафіксував контролер. Якщо цих даних немає, ОСР визначає кількість використаних кіловат-годин на основі середньомісячного споживання клієнта. Далі інформація надходить до постачальника YASNO, який застосовує чинний тариф, проводить нарахування та виставляє рахунок. Постачальник формує рахунок виключно на основі обсягу споживання, який розрахував ОСР. 

Тому, якщо після отримання платіжки виникають питання, необхідно звертатися:

  • щодо розрахунку обсягу споживання – до свого оператора системи розподілу;
  • щодо зарахування коштів, способів оплати, встановлених тарифів – роз’яснення надасть постачальник YASNO. Отримати таку консультацію можна дистанційно, направивши звернення в Особистому кабінеті, на електронну пошту kyiv@yasno.com.ua, через сторінку Facebook або зателефонувавши (044/067/066/093) 277-18-18.

"Ми піклуємося про наших клієнтів, тому для нас дуже важливо, щоб кожен мав зрозумілу інформацію щодо нарахувань за електроенергію. Якщо потрібна індивідуальна консультація, можна завжди звернутися або до оператора системи розподілу, або до постачальника YASNO. Слід враховувати, що компанії мають різні функції, тому надають консультації у межах своєї відповідальності", — сказав директор YASNO у Києві Віктор Мельников.

    Реклама на dsnews.ua