• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Латвійський інвестор Віліс Дамбінс: "Після війни чекаємо на сплеск ділової активності в Україні"

Один із акціонерів групи компаній FINANCIERE, латвійський інвестор Віліс Дамбінс розповів, яке майбутнє чекає на українські міста після нашої перемоги та на готельний бізнес зокрема

Вілліс Дамбінс
Вілліс Дамбінс
Реклама на dsnews.ua

Своїми думками він поділився в інтерв'ю виданню Dеlo.ua, передає "ДС".

Готельний бізнес в Україні зараз переживає не найкращі часи. Утім, латвійський інвестор впевнений, що після нашої перемоги Київ та інші українські міста чекатиме справжній розквіт.

"Я впевнений, що завдяки гуманітарному аналогу плану Маршалла (можливо, він називатиметься планом Зеленського чи якось інакше), після закінчення війни тут буде небувалий сплеск ділової активності. Безліч людей приїжджатиме сюди вивчати, відновлювати, будувати, консультувати. Це стане часом розквіту готелів. Принаймні я дуже хочу вірити і вірю в це. А зараз треба втриматися всіма силами та дочекатися цього щасливого дня, коли можна буде повернутися до нормального життя", – прокоментував Віліс Дамбінс.

За словами інвестора, після завершення війни усьому готельному бізнесу в Україні необхідно буде адаптуватися до нових реалій, причому зробити це надзвичайно оперативно.

"Ми маємо бути готові запропонувати клієнтам сервіс, якого вони потребуватимуть у нових обставинах. Будуть гуманітарні місії, структури, які підтримують Україну. Можливо відновиться внутрішній туризм. Поки що планувати неможливо. Та всі гості наших готелів для нас рівні й однаково дорогі", – підкреслив пан Дамбінс.

Українські готелі Premier Palace Hotel Kyiv, "Дністер", "Либідь", "Славутич", Premier Hotel Odesa, активно допомагають українській армії та тимчасово переміщеним особам. Загальна сума підтримки від готелів оцінюється в понад 40 мільйонів гривень.

Власником готелів Premier Palace Hotel Kyiv, "Дністер", "Либідь", "Славутич", Premier Hotel Odesa є група компаній FINANCIERE та її акціонери Віліс Дамбінс, громадянин Латвійської Республіки, та Наталія Селіванова, громадянка Французької Республіки.

До групи компаній FINANCIERE входить готельний холдинг PUMORI ENTERPRISES INVESTMENTS LTD, що є акціонером українських готелів.

    Реклама на dsnews.ua