• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Лідери ЄС обговорили високі ціни на енергоресурси, але не змогли сформулювати загальні висновки, — Мішель

Лідери країн Європейського Союзу ґрунтовно обговорили проблему високих цін на енергоресурси, проте через розбіжності не змогли сформулювати остаточної заяви на цю тему

Лідери країн Європейського Союзу обговорили проблему високих цін на енергоресурси
Лідери країн Європейського Союзу обговорили проблему високих цін на енергоресурси / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на пресконференції голова Європейської ради Шарль Мішель, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми провели досить тривалі обговорення щодо енергетики. Це дуже серйозна тема, це впливає на домогосподарства, на купівельну спроможність, а також на конкурентоспроможність європейського бізнесу", — сказав голова Євроради.

"Під час обговорень було висловлено думки, які розходяться, тому ми не змогли досягти угоди щодо заключних пунктів щодо цієї теми", — додав він.

За словами Мішеля, у Європейській раді ще повернуться до теми енергетики.

У Єврораді мали обговорити нещодавні зміни у цінах на енергоресурси у світлі попередніх доповідей, підготовлених Агентством зі співробітництва органів, що регулюють енергетику, та Європейською службою з цінних паперів та ризиків. Учасники саміту, зокрема, планували порушити питання щодо того, чи немає спекуляції на європейських ринках енергоресурсів.

Як писала "ДС", ціна газу на європейських біржах 16 грудня перевищила 1 700 доларів за 1 тис. кубометрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua