• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Мінінфраструктури мобілізує всі ресурси для реалізації плану відбудови, - Кубраков

План "Відновлення України", затверджений Європейською комісією, дозволить привести українську інфраструктуру до європейських стандартів

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Міністерство інфраструктури готово до його реалізації, заявив голова МІУ Олександр Кубраков, передає "ДС"

"Україна, безперечно, належить до великої європейської родини, і ми вдячні колегам за готовність співпрацювати над планом відновлення вже зараз, попри те, що війна триває. Зі свого боку, ми мобілізуємо всі необхідні ресурси для швидкого втілення прийнятих рішень", — запевнив міністр.

Він зазначив, що відбудова включає усі галузі, кожна зі своєю специфікою. Завдання інфраструктури — забезпечити комплексні рішення для транспортного сполучення та високої мобільності українців.

В міністерстві підкреслили, що програма "Відновлення України" стане основним юридичним інструментом підтримки Європейським Союзом плану реконструкції, через поєднання грантів і позик. Вона буде закладена в бюджет ЄС, забезпечуючи тим самим прозорість, підзвітність та надійне фінансове управління цією ініціативою.

"Міністерство інфраструктури має найвищі показники реалізації проєктів спільно з міжнародними партнерами, цей досвід буде основою для системної співпраці і забезпечення прозорості та ефективності усіх процесів" — заявив Кубраков.

Нагадаємо, раніше Кубраков повідомляв, що Мінінфраструктури спільно з системоутворюючими підприємствами шукає рішення для відновлення ланцюгів постачань товарів, в тому числі через кордон.

    Реклама на dsnews.ua