• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Нацбанк випустив монету на честь бійців Тероборони: як вона виглядає (ФОТО)

Національний банк України 3 жовтня ввів в обіг пам’ятну монету "Сили територіальної оборони Збройних сил України"

Нацбанк випустив монету на честь бійців ТрО
Нацбанк випустив монету на честь бійців Тероборони
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НБУ, передає "ДС".

Монета за своїми характеристиками ідентична звичайній обіговій монеті номіналом 10 гривень зразка 2018 року. Водночас її реверс – тематичний, присвячений військовослужбовцям Сил територіальної оборони ЗСУ. 

Монета продовжує серію "Збройні сили України". На реверсі зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип і гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: "Готові до спротиву". Аверс – ідентичний з монетою у 10 гривень 2018 року: на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту зображено номінал, рік карбування та герб України.

Монету виготовлено зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом, категорія якості карбування – "анциркулейтед", маса – 6,4 г, діаметр – 23,5 мм, тираж – 10 млн штук (у тому числі 500 тис. штук – сувенірна продукція у вигляді спеціально оформлених роликів). Гурт монети – рифлений.

Пам'ятна монета
Монета "Сили територіальної оборони Збройних сил України"

Як і усі інші обігові монети України, обігова пам’ятна монета "Сили територіальної оборони ЗСУ" є обов’язковою до приймання без будь-яких обмежень за її номіналом для всіх видів готівкових платежів.

Як писала "ДС", НБУ випустив пам’ятні монети "Ой у лузі червона калина".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua