• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Найближчими днями ЄС розпочне консультації щодо нового пакету санкцій проти РФ

Європейський Союз найближчими днями розпочне консультації з країнами-членами щодо нового пакету санкцій проти країни-агресорки Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні агентства Bloomberg, передає "ДС".

Новий пакет, який стане 12-м за рахунком з моменту вторгнення Росії, може включати заборону на поставки російських алмазів, подальше обмеження можливостей Москви обходити санкції і включення до списку компаній у третіх країнах, які допомагають Москві в цьому, повідомили співрозмовники на умовах анонімності.

Євросоюз спільно з G7 працює над створенням механізму, який дасть змогу відстежувати переміщення алмазів через кордони, долаючи побоювання, що будь-яка заборона призведе до того, що торгівля просто буде переспрямована в інші країни.

Очікується також, що ЄС розширить список заборонених товарів, які Росія може використовувати у військових цілях. Основна увага Євросоюзу і його союзників була спрямована на те, щоб перешкодити зусиллям Кремля з придбання коротшого списку найважливіших товарів, необхідних для створення і постачання зброї, і в рамках цих зусиль вони прагнули чинити дипломатичний тиск на треті країни, які допомагають Москві.

Зазначимо, що 11-й пакет європейських санкцій проти Росії набув чинності 23 червня. Його Євросоюз ухвалив 21 червня.

Нагадаємо, раніше агенція Reuters із посиланням на свої джерела повідомила, що країни Групи семи (G7) до кінця тижня обговорять варіанти запровадження санкцій проти алмазної галузі Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua