• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Готель під новим брендом Radisson з'явиться в Києві

Реклама на dsnews.ua

Radisson Hotel Group анонсує підписання першого готелю під брендом Radisson — Radisson Hotel Pechersk Park Kiev, Ukraine в столиці України. Відкриття готелю планується в II кварталі 2022 року

Із запуском цього готелю, Radisson Hotel Group на території України буде представлено 7 готелями під 3 брендами на 1355 готельних номерів, включаючи інші проекти, що розробляються.

Девід Дженкінс (David Jenkins), віце-президент з розвитку бізнесу в Radisson Hotel Group, зазначив: "Radisson Hotel Group — це перша і провідна міжнародна готельна мережа, представлена на території України. Бренд Radisson виключно привабливий як для гостей, так і для співробітників і партнерів. Ми з нетерпінням очікуємо включення готелю під новим брендом в українське портфоліо і його презентації всім гостям, що приїжджають до Києва. З моменту запуску в 2018 році на території Європи, Близького Сходу і Африки, наш висококласний бренд готелів Radisson набув великої популярності (в цілому відкрито і знаходяться в стадії будівництва 50 готелів). Тепер він зʼявиться в Україні".

У розпорядженні гостей 167 готельних номерів вищої категорії і люксів, а також вражаючий перший поверх, де розташується зона реєстрації, бар і ресторан з літньою верандою. Також передбачений окремий поверх для проведення конференцій і заходів з доступом на відкриту терасу, зона СПА і фітнес-центр з турецькими лазнями.

Radisson — це готельний бренд категорії upscale. Візуальна ідентичність готелів бренду Radisson, їх дизайн і сервіс є втіленням скандинавського гостинності, що дозволить гостям знайти ідеальний баланс між роботою та особистим життям, і зробити свою подорож максимально гармонійною. Готелі Radisson зазвичай розташовуються в містах і передмістях, наприклад, як і новий готель в Києві, поблизу аеропортів і місць відпочинку.

Завдяки фірмовій гостинності та сучасним елементам інфраструктури готель здатний запропонувати своїм гостям все, що необхідно під час відпустки або ділової поїздки. Готель буде розміщено в новій будівлі, яка сьогодні знаходиться на етапі будівництва, і відчинить свої двері орієнтовно в II кварталі 2022 року.

Аніш Аггарвал (Anish Aggarwal), генеральний директор Phoenix Capital Partners, заявив: "Підтримувати розвиток цього проекту від імені нашого клієнта і у співпраці з Radisson Hotel Group — величезна честь для компанії Phoenix. Ми вважаємо, що цей проект є еталонним і задає стандарти спільної роботи на світовому рівні. Це стратегічний проект, який спирається на експертні знання команди фахівців Phoenix, завдання яких полягає в тому, щоб узгодити технічні та комерційні вимоги з урахуванням зручності для персоналу та гостей, що в кінцевому підсумку створить унікальні умови для перебування і стане ефективною інвестицією для нашого клієнта".

Готель розташовується в центрі міста неподалік від Києво-Печерської лаври — православного християнського монастиря, який включений в список обʼєктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. З вікон номерів готелю також відкривається вид на знаменитий монумент "Батьківщина-мати", популярну туристичну памʼятку Києва. Неподалік знаходяться київський ботанічний сад, безліч бізнес-центрів та університетів.

    Реклама на dsnews.ua