• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Представники 1xBet в Україні Цибін і Родін просувають в Україні корупційні схеми за дорученням ФСБ та ГРУ РФ, — ЗМІ

ТОВ "Твоя беттингова компанія" продовжує працювати в Україні

Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє телеканал "Прямий", ТОВ "Твоя беттингова компанія" продовжує працювати в Україні та "збирати персональні дані українців на користь ФСБ та ГРУ РФ на нелегально працюючому сайті 1xbet.com".

"У розпал війни з Росією, під час якої нещадно обстрілюються українські мирні міста, коли кожен українець намагається зробити свій внесок у перемогу, деякі ділки з українськими паспортами, не соромлячись, продовжують працювати на Російську Федерацію", — зазначає телеканал.

В опублікованому на сайті "Прямого" матеріалі згадуються Сергій Цибін та Олександр Родін – засновник та керівник ТОВ "Твоя беттингова компанія", представники в Україні російського бренду 1xBet. Журналісти нагадують, що практично на початку повномасштабного вторгнення фашистської РФ ТОВ "Твоя беттингова компанія", очолювана Цибіним і Батьківщиною, отримала ліцензію від КРАЇЛ на роботу в Україні під російським брендом 1xBet.

Після гучних розслідувань та петиції до президента України КРАЇЛ анулювала ліцензію "Твоя беттингова компанія" на роботу під брендом 1xBet, "хоча до цього вперто вдавала, що не помічає російського сліду в українській компанії, незважаючи на всі виступи активістів та розслідувачів, які довели, що наявність ліцензії на роботу на ринку азартних ігор України у такої компанії, як 1xBet, — це питання національної безпеки", заявляють автори матеріалу.

Вони також вказують, що й донині "Твоя беттингова компанія" продовжує існувати, незважаючи на відсутність ліцензії на її основний вид діяльності, більше того, намагається через суд повернути собі анульовані ліцензії. Згідно з даними сервісу з перевірки контрагентів Youcontrol, компанія не перебуває в процесі припинення своєї діяльності. На сьогодні "Твоя беттингова компанія" здійснює контроль за роботою зі збору персональних даних через материнський сайт 1xbet.com, який, як і раніше, доступний з України та насамперед пропонує відвідувачу залишити свій український номер телефону та платити (або отримувати виграші) у гривнях на карти українських банків.

"Очевидно, що подібні завдання були спущені російськими кураторами, і на вирішення даних завдань були виділені істотні кошти, про що свідчить наявний результат у вигляді домену 1xbet.com, що залишився непоміченим і незаблокованим. 1xBet і її московські куратори не шкодують грошей ні на своїх агентів в Україні Цибіна та Родіна, ні на корумпованих представників влади, ні на суди. Схоже, що створена Цибіним та Родіним за вказівкою ФСБ та ГРУ РФ корупційна схема дозволяє контролювати та забезпечувати стабільність процесу збору персональних даних українців на користь спецслужб Росії", — стверджує "Прямий".

    Реклама на dsnews.ua