• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Шмигаль пообіцяв українцям 70+ мінімум 3 тис. гривень пенсії: Але є умова

У 2022 році мінімальну пенсію для українців віком від 70 років піднімуть до 3 000 гривень. Але для цього необхідно, щоби трудовий стаж був не менше 30-35 років

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль, передає "ДС".

За словами чиновника, у 2022 році очікується підвищення пенсій у кілька етапів. Зокрема, у березні буде проведено індексацію, у тому числі і для працюючих пенсіонерів. Програму доплат розширять на українців віком від 70 років, буде перераховано пенсії для чорнобильців з інвалідністю, а також продовжиться підвищення пенсій для 65-річних у зв'язку зі зростанням мінімальної зарплати.

"Мінімальна пенсійна виплата для людей віком від 70 років із стажем 30-35 років буде 3 000 гривень", — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше радник президента Зеленського Олег Устенко сказав, що через зростання цін уряд може вдатися до антикризових заходів. Як варіанти допомоги розглядаються аналоги "продуктових чеків" у США, які можуть одержувати незаможні.

За даними Державної служби статистики, у 2021 році в Україні найсильніше зросли ціни на соняшникову олію, цукор та яйця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua